MMA PLNajnowszeboks tajskiPaweł Pająk z 3 zwycięstwami! Jutro zawalczy o tytuł mistrza świata w legendarnym miejscu!

Paweł Pająk z 3 zwycięstwami! Jutro zawalczy o tytuł mistrza świata w legendarnym miejscu!

Paweł Pająk w poprzednim roku odniósł sporo sukcesów na terenie Tajlandii. 2024 w wykonaniu naszego reprezentanta zaczął się jeszcze lepiej! Polak ma za sobą trzy zwycięstwa w Bangkoku, które zapewniają mu walkę finałową o tytuł mistrza świata federacji WBC (boks tajski). Paweł już jutro zawalczy w legendarnym miejscu jakim jest Lumpinee Boxing Stadium.

Pająk

Paweł rozpoczął od zwycięstwa z reprezentantem Brazylii, a następnie była mocna walka na pełnym dystansie z zawodnikiem z Singapuru, który postawił naprawdę twarde warunki. Pająk nie zamierzał się zatrzymać i zgarnął trzecie zwycięstwo, które oznacza, że już jutro zawalczy o tytuł mistrza świata federacji WBC w boksie tajskim.

Już jutro!

Nasz reprezentant Paweł Pająk stanie przed naprawdę dużą szansą. Polak spełni marzenia i wystąpi na legendarnym Lumpinee Boxing Stadium. Pająk już jutro około godziny 15:00 zawalczy w finałowym pojedynku o tytuł mistrza świata federacji WBC w boksie tajskim.

Do wszystkich Polaków przebywających w Bangkoku! 🇹🇭 W poniedziałek (5.02), nasz rodak Paweł Pająk, zawalczy w Bangkoku o tytuł mistrza świata muay thai prestiżowej federacji WBC 🏆 Walka odbędzie się około godz. 15 na legendarnym Lumpinee Boxing Stadium (https://maps.app.goo.gl/sLaeFHjjTmXNGhDD7). Zapraszamy na stadion do wspólnego kibicowania Pawłowi. Wstęp wolny.

Więcej informacji na temat występów Pawła znajdziecie na jego Instagramie: https://www.instagram.com/pawel_muaythai_fighter/

Jutro o 15:00 😎🇵🇱 Wpadajcie kibicować ✊🏼

Posted by Podróże Wojownika on Sunday, February 4, 2024

Ten gościu właśnie wygrał 3 walki i jutro zawalczy na najbardziej znanym i LEGENDARNYM Lumpinee Boxing Stadium 🫣😲 Zawalczy o tytuł MISTRZA ŚWIATA 😎 Coś niesamowitego! Zawalczyć tam to już jest wielki zaszczyt a co dopiero walczyć o mistrzostwo świata 🚀🚀🚀

Ten gościu właśnie wygrał 3 walki i jutro zawalczy na najbardziej znanym i LEGENDARNYM Lumpinee Boxing Stadium 🫣😲…

Posted by Podróże Wojownika on Saturday, February 3, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis