MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPadł i nie powstał. Brutalny nokaut na gali BKFC 24 [WIDEO]

Padł i nie powstał. Brutalny nokaut na gali BKFC 24 [WIDEO]

Kibice oglądający wydarzenia z gali BKFC 24 byli świadkami nokautu z piekła rodem. Galę walk na gołe pięści ozdobiła akcja kończąca pojedynek Billy;ego Wagnera z Jacobem Kreitelem.

BKFC 24

BKFC 24 odbyło się tej nocy w Grat Falls.

Brutalny nokaut na gali BKFC 24

Wagner potrzebował zaledwie 43 sekund, by znokautował Kreitela potężną kominacją podbródkowego z sierpowym, po którym ten drugi padł na matę ringu, nie mając pojęcia gdzie się teraz znajduje.

Po tej akcji Kreitel leżał kilka sekund na macie, mrugając i szukając kontaktu z rzeczywistością. Sędzia zerkając na jego stan musiał przerwać pojedynek, ze względu na zdrowie zawodnika.

Starcie na gali BKFC 24 było pierwszą walką obu zawodników dla tej amerykańskiej organizacji walk na gołe pięści. Wagner to były zawodowy bokser, a Kreitel to amatorski zawodnik mieszanych sztuk walki. Widać było od razu, kto jest w tej konfrontacji górą.

Zobacz także:

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie a polski “Zombie” w jego skończeniu skorzystał również z… głowy.

WOTORE 5: Michał Królik zdemolował Batrę. 2-0 dla “Matrixa”! Co za nokaut! [WIDEO]

To była prawdziwa demolka. Michał Królik szybko znokautował Bartosza Batrę podczas gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis