MMA PLNajnowszePiotr StrusOrganizacja Strife z transmisją w TVN Turbo! Piotr Strus zawalczy w walce wieczoru!

Organizacja Strife z transmisją w TVN Turbo! Piotr Strus zawalczy w walce wieczoru!

Osiemnastego lutego w Puławach odbędzie się już trzecia edycja Strife. Organizacja poinformowała, że najbliższy event będzie transmitowany w telewizji TVN Turbo. To nie koniec, bowiem poznaliśmy głównych bohaterów. W main evencie do klatki wraca Piotr Strus (15-7-2). Reprezentant WCA Fight Team zmierzy się z Kacprem Karskim (7-3).

Strus

Strus w ostatnich latach toczył pojedynki w organizacji ACA. W tym momencie jest on wolnym agentem i już od jakiegoś czasu mówi się o potencjalnym powrocie do KSW. Niewykluczone, że tak się stanie, ale najpierw czeka go wyzwanie na gali Strife.

Piotr będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch przegranych z Rafałem Haratykiem. Ostatnie starcie miało miejsce w kwietniu 2021 roku, gdy Strus przegrał jednogłośną decyzją sędziów z podopiecznym Damianem Herczykiem.

Zapowiada się konkretnie!

Dokładnie osiemnastego lutego w Puławach odbędzie się Strife 3. W main evencie Piotr Strus zmierzy się z Kacprem Karskim.

Wysoko w karcie walk zobaczymy równie ciekawe starcie. Niepokonany Kamil Gawryjołek (3-0) skrzyżuje rękawice z Adamem Biegańskim (7-4). Ponadto w klatce zamelduje się Bartłomiej Kopera (11-7), Karol Kutyła (6-5) oraz Hugo Deux (1-0).

Zobacz także:

Gola ostro o walce Boxdel-Jóźwiak: Paweł musi potrenować! Po tym co widziałem, to bym go…  Widzieliście?

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o ogłoszonej walce pomiędzy Michałem Baronem, a Pawłem Jóźwiakiem. Tu jest prawdziwa spina. Gola zapewnił, że prezes Fight Exclusive Night musi jeszcze sporo potrenować, aby walka potrwała dłużej.

Nikola Milanovic opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE: Ludzie podchodzą do niego i pytają: Ty coś trenujesz?

Marcin Bandel to mistrz wagi półśredniej organizacji BRAVE CF, który po tytuł ten sięgnął w minionym już roku 2022. “Bomba” został nawet laureatem Nagrody Roku 2022 w wyróżnieniach portalu MMA.PL w kategorii “Poddanie Roku”. Nikola Milanovic natomiast opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE. Niecodzienną anegdotę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis