MMA PLNajnowszeBoxdelGola ostro o walce Boxdel-Jóźwiak: Paweł musi potrenować! Po tym co widziałem, to bym go… 

Gola ostro o walce Boxdel-Jóźwiak: Paweł musi potrenować! Po tym co widziałem, to bym go… 

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o ogłoszonej walce pomiędzy Michałem Baronem, a Pawłem Jóźwiakiem. Tu jest prawdziwa spina. Gola zapewnił, że prezes Fight Exclusive Night musi jeszcze sporo potrenować, aby walka potrwała dłużej.

Podczas wczorajszej pierwszej konferencji FAME MMA 17 ogłoszono, że jeden z właścicieli ”Boxdel” trzeciego lutego w rzymskiej klatce zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. Pojawiła się publiczność, która była wrogo nastawiona na Jóźwiaka – co było najlepiej widać, gdy prezes pojawił się na scenie. ”Boxdel” zaskoczył swoim zachowaniem i co chwilę padały mocne słowa.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Gola: W tej chwili widzę szybki nokaut!

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim skomentował starcie pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Michałem Baronem.

Chcę tylko powiedzieć, że Paweł Jóźwiak nie wie na co się pisze. Myślę, że po tym co widziałem, to nawet ja bym go roz****. Serio (śmiech). Mogę to śmiało powiedzieć z czystym sumieniem. Myślę, że Paweł Jóźwiak musi jeszcze potrenować (…) Myślę, że Paweł musi poćwiczyć, bo chciałbym zobaczyć wyrównaną walkę, a w tej chwili widzę szybki nokaut po stronie Michała, bo serio jak Paweł się rusza na worku, lub fragmenty sparingów….         

Zobacz także:

FAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu konferencji FAME MMA 17 widzieliśmy również tak zwane dymy. Tym razem nie było, to na scenie, a przy mikrofonie, gdzie publiczność mogła zadawać pytania do uczestników gali. Alan Kwieciński postanowił w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Długo nie musieliśmy czekać i doskoczył do całej akcji Adam Okniński, który krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Jamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych! Co wy na to?

Jamahal Hill (11-1) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Aktualny pretendent do pasa w wadze półciężkiej UFC broni Prezydenta UFC. Amerykanin zapewnił, że trzeba również zwrócić uwagę na to kto pierwszy rozpoczął całe zamieszanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis