MMA PLKSWOni rozgrzeją Ergo Arenę do czerwoności! Zobacz spotkania twarzą w twarz przed KSW 49 [WIDEO]

Oni rozgrzeją Ergo Arenę do czerwoności! Zobacz spotkania twarzą w twarz przed KSW 49 [WIDEO]

Od KSW 49 dzieli nas już tylko kilka dni. Zawodnicy zaprezentowali już swoje umiejętności na media treningu. Nie brakowało gorących spotkań twarzą w twarz.

Zdecydowanie najwięcej złości było widać w oczach Akopa Szostaka i Erko Juna. Panowie mają sobie wiele do udowodnienia, a ten pojedynek może im otworzyć drogę do szerzej pojętego świata MMA.

Akop Szostak vs. Erko Jun spotkanie twarzą w twarz

Norman Parke po niedługiej przerwie wraca do oktagonu KSW. Pogromca Borysa Mańkowskiego stanie naprzeciw byłego mistrza wagi piórkowej Artura “Kornika” Sowińskiego. Mało kto stawia na Polaka, ale w MMA już niejednokrotnie przekonywaliśmy się, że nikogo nie wolno skreślać.

Artur “Kornik” Sowiński vs. Norman Parke spotkanie twarzą w twarz

Dwóch weteranów wagi ciężkiej polskiego MMA po latach w końcu staną naprzeciw siebie. Pierwszy mistrz KSW kategorii królewskiej Karol Bedorf podejmie Damiana Grabowskiego, który swoje sukcesy dotychczas ślubował za granicą.

Karol Bedorf vs. Damian Grabowski spotkanie twarzą w twarz

Na KSW 49 będziemy mieli okazję oglądać dwa pojedynki mistrzowskie. Jednym z nich będzie starcie pomiędzy obecnym czempionem Roberto Soldiciem, a skromnym  Krystianem Kaszubowskim. Czy Polak podoła “Robocopowi”? Przekonamy się już w sobotę!

Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski spotkanie twarzą w twarz

Main eventem wydarzenia będzie wyczekiwany rewanż pomiędzy Michałem Materlą, a Scottem Askhamem. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się Anglik, ale “Cipao” nie raz pokazywał, że lubi się mścić i na pewno nie odpuści. Na biodrach triumfatora zawiśnie pas KSW wagi średniej.

Michał Materla vs. Scott Askham spotkanie twarzą w twarz