MMA PLNajnowszeONE ChampionshipOne Fight Night 18: Poznaliśmy szczegóły! Martyna Kierczyńska zawalczy już w piątek!

One Fight Night 18: Poznaliśmy szczegóły! Martyna Kierczyńska zawalczy już w piątek!

Teraz już wszystko jasne! Martyna Kierczyńska już w najbliższy piątek zadebiutuje w prestiżowej organizacji One Championship. Polka po konsultacji z trenerem postanowiła zaryzykować i wykorzystać nadarzającą się okazję, bowiem jest to walka na ostatnią chwilę. Warto zaznaczyć, że Martyna jest w treningu, ponieważ przygotowywała się do innej walki, którą również zamierza stoczyć trzy tygodnie po debiucie w One.

Kierczyńska

Już niebawem więcej Polaków zawalczy w One Championship? Tego nie możemy wykluczyć, ponieważ Michał Kita w ostatniej swojej wypowiedzi w programie ”Oktagon Live” zasugerował, że dostał ciekawą propozycję z Azji. Niewykluczone, że chodzi właśnie o organizację One.

Znamy szczegóły walki Polki!

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala One Fight Night 19 w Bangkoku, gdzie swój start w prestiżowej organizacji odnotuje pierwsza nasza reprezentantka! Martyna Kierczyńska wchodzi na zastępstwo i zmierzy się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak.

“Wondergirl” posiada sześć pojedynków w organizacji One Championship. 25-latka na samym początku walczyła w boksie tajskim, gdzie dwa razy wygrała i raz przegrała. Warto zaznaczyć, że obie walki zakończyła przed czasem. W 2022 roku Tajka zadebiutowała w MMA, kiedy to szybko, bo po niecałych dwóch minutach poddała rywalkę balachą. W poprzednim zaś roku przegrała na punkty z Lisą Kyriacou i przed czasem z doświadczoną Jingnan Xiong.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis