MMA PLConor McGregor“On go rozniesie!” – trener o rewanżu Khabiba z McGregorem

“On go rozniesie!” – trener o rewanżu Khabiba z McGregorem

Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov

Po obejrzeniu ostatniej walki “Notoriousa” z Dustinem Poirierem na UFC 257, trener American Kickboxing Academy – Javier Mendez zabrał głos na temat potencjalnego rewanżu Khabiba Nurmagomedovowa z Conorem McGregorem.

Mendez jest przekonany, że jego podopieczny, który oficjalnie znajduje się na sportowej emeryturze, ale jest kuszony przez UFC powrotem, rozniósłby w rewanżu Irlandczyka.

Przypominamy także, że na gali UFC 257 Conor McGregor przegrał przez nokaut z Dustinem Poirierem, ponosząc pierwszą tego typu porażkę w swojej karierze

“On go rozniesie!” – trener o rewanżu Khabiba z McGregorem

Przed walką Poiriera z McGregorem, Mendez określał Irlandczyka najtrudniejszym przeciwnikiem, z jakim McGregor się kiedykolwiek mierzył. To zdanie nieco zweryfikował po sobotniej nocy.

W rozmowie z Submission Radio, Mendez tak odniósł się do sobotniej walki McGregora:

“Khabib by go rozniósł. Khabib jest lepszy. Conor by został zmiażdżony. Khabib jest dużo lepszy niż wtedy, kiedy dwa lata temu ze sobą walczyli, a Conor nie wydawał się lepszy. Był mniej agresywny. Khabib jest od niego dużo lepszym zawodnikiem w tej chwili i wygrałby on bez problemu z McGregorem.”

Mendez odniósł się także bezpośrednio do występu Dustina Poiriera, który był

“Kiedy zobaczyłem, że Dustin zaczyna okopywać mu nogę pomyślałem: O mój Boże, postawa Conora nie sprzyja przyjmowaniu takich kopnięć.

Szczególnie chodziło mi o łydki. Wiedziałem, że to będzie jego poważny problem. A kiedy Dustin zaczął trafiać Conora, potem go znokautował, to pomyślałem sobie, że teraz wszystko się zmieni. Dustin Poirier wykonał świetnie swoją pracę, a Conor nie był w ogóle na nią przygotowany.

Zobacz także:

Dustin Poirier i Conor McGregor gwiazdami w social mediach. Jak zareagowano na ich walkę na UFC 257?

Dustin Poirier i Conor McGregor byli najczęściej wyszukiwanymi postaciami ze sportów walki w miniony weekend. Jak to przełożyło się na interakcje, które gwiazdy UFC i cała miniona gala w Abu Dhabi wymusiła na ludziach?

Daniel Cormier ostrzega Adesanyę przed walką z Błachowiczem: Jeśli cię trafi idziesz spać…

Daniel Cormier (22-3) ma swojego faworyta w pojedynku Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą (20-0). Do walki dojdzie szóstego marca podczas UFC 259. Polak stanie do pierwszej obrony tytułu w wadze półciężkiej.