MMA PLDaniel CormierDaniel Cormier ostrzega Adesanyę przed walką z Błachowiczem: Jeśli cię trafi idziesz spać…

Daniel Cormier ostrzega Adesanyę przed walką z Błachowiczem: Jeśli cię trafi idziesz spać…

Daniel Cormier (22-3) ma swojego faworyta w pojedynku Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą (20-0). Do walki dojdzie szóstego marca podczas UFC 259. Polak stanie do pierwszej obrony tytułu w wadze półciężkiej.

Janek tytuł wywalczył dwudziestego szóstego września! Polak w Abu Dhabi zmierzył się z mocnym Dominickiem Reyesem, który przecież był po świetnej walce z Jonem Jonesem. Reyes postawił ”Bonesowi” twarde warunki, a wielu nawet obstawiało, że przy werdykcie usłyszymy ”AND NEW”.

Podopieczny Roberta Jocza pod koniec drugiej odsłony zdemolował Dominicka Reyesa. Kluczowe okazały się kopnięcia na tułów, ale i również ryzyko. Błachowicz nie unikał wchodzenia w mocne wymiany. Po jednej z nich złamał nos Amerykanina. Od tego momentu Błachowicz miał świadomość, że jeszcze chwila i spełni swoje marzenia.

Cormier o Błachowiczu: Ma niewyobrażalną moc w pięściach!

Daniel Cormier (22-3) w rozmowie Helen Yee ponownie wypowiedział się o nadchodzącej walce o tytuł w wadze półciężkiej. Cormier ostrzega ”Izzyego”. Amerykanin znów w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie.

To ciężka walka. To szalone, bo Jan Błachowicz nie cieszy się uznaniem na jakie zasługuje. Gość zlał wszystkich, którzy ostatnio próbowali mu się przeciwstawić. Błachowicz będzie nieco ustępował Israelowi Adesanyi pod kątem szybkości. Rozpoznawalność? Też po stronie Israela Adesanyi. Jest wiele elementów, które sprzyjają Israelowi Adesanyi, więc jeśli wygra ten pojedynek, sięgnie gwiazd (…) Jan ma niewyobrażalną moc w pięściach. Jeśli cię trafia, idziesz spać. Luke Rockhold jeszcze jeden gość Souza zlał wszystkich, którzy przenosili się wyżej z kategorii średniej. Nie cacka się z tymi wszystkimi gośćmi, którzy idą wyżej, więc Israelu lepiej uważaj.

”DC” postanowił zakończyć karierę w sierpniu poprzedniego roku. 41-latek stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze królewskiej. Cormier po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Stipe Miociciem. 

Zobacz także:

Brodnicka przeprasza Piątkowską! Widzieliście oświadczenie?

Ewa Brodnicka została zmuszona do przeprosin. Jest oświadczenie ”Kleo”

Dwie walki Polek na sobotnim Oktagonie! Będziecie oglądać?

Dwie nasze reprezentantki wystąpią na sobotniej gali Oktagon 21. Poznajcie szczegóły o gali u naszych sąsiadów