MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukOmielańczuk wypowiedział się o Załęckim i Oknińskim: Wszystkie zasady ustala pod siebie!

Omielańczuk wypowiedział się o Załęckim i Oknińskim: Wszystkie zasady ustala pod siebie!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z portalem mymma.pl ponownie został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Były zawodnik UFC jest otwarty, aby stoczyć wspomniany pojedynek w innej formule niż MMA, ale.. muszą zostać spełnione jego warunki finansowe.

Załęcki

Daniel ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 75 w Nowym Sączu. Nasz czołowy ciężki po 3-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka. Werdykt wzbudził sporo kontrowersji, więc niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

”Bad Boy” zaś w ostatnim starciu stanął przed wielkim wyzwaniem jakim było starcie z Arturem Szpilką. ”Szpila” wygrał już w pierwszej rundzie. Denis nie był w stanie długo walczyć ze względu na kontuzje, której nabawił się podczas przygotowań.

Omielańczuk ponownie zabiera głos!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z Jarosławem Świątkiem ponownie został zapytany o zestawienie z Denisem Załęckim. Omielańczuk wypowiedział się o Denisie oraz trenerze Mirosławie Oknińskim.

Tak jak już mój menadżer Artur Ostaszewski powiedział. Była taka propozycja. Nie w MMA, bo wiadomo Denis wszystkie zasady ustala pod siebie. Dla mnie nie ma problemu. Nawet na jego zasadach, tylko musi się zgadzać wiadomo co, proste (…)  No trener Okniński to też mówi co mu, k**wa danego dnia ślina na język przyniesie. Jak już powiedziałem. Jestem tyle lat w tym sporcie, że nie chce mi się bawić w coś nie na moich zasadach, tylko na jego, a jeżeli ma tak być, no to chcę otrzymać za to jakieś pieniążki.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis