MMA PLKSWOļegs Jemeļjanovs nowym zawodnikiem KSW. Łotysz zasila królewską dywizję!

Oļegs Jemeļjanovs nowym zawodnikiem KSW. Łotysz zasila królewską dywizję!

Olegs Jemeljanovs (11-3) został nowym zawodnikiem KSW. Łotysz zasili królewską dywizję największej polskiej organizacji.

Jemeljanovs ma 28 lat i 188 cm wzrostu. O jego angażu poinformowano w zeszłym tygodniu.

Наконец-то можем объявить публично🔥🔥Олег Емельянов подписан в крупнейший европейский промоушн KSW 😎Контракт расчитан на 5 боев с хорошими перспективами☝️ Спасибо Jorge Nojikoski за сотрудничество👊

Posted by Manvel Isadzhanjan on Friday, December 23, 2022

Łotysz ma na koncie 11 zawodowych zwycięstw, z czego 6 odniósł przed czasem – pięć przez nokaut i raz przez poddanie. W 2019 roku zdobył pas rodzimej organizacji FREON. Rok później wystąpił na gali ACA 114 w Łodzi, gdzie mierzył się z Adamem Pałaszem. Starcie to przez techniczny nokaut w drugiej rundzie wygrał polski zawodnik. W bieżącym roku Jemeljanovs wygrał jedną walkę. Podczas lutowej gali KOK 98 pokonał przez TKO w 1. rundzie Soslana Gasieva.

Kiedy Łotysz zadebiutuje w KSW? Tego jak na razie nie wiadomo. Kilka pojedynków w kategorii ciężkiej jest jednak planowanych na lutową galę w Libercu. Czekamy na ogłoszenie rywali dla takich zawodników jak Michal Martinek, Arkadiusz Wrzosek czy Darko Stosić. Być może w przypadku któregoś z nich będzie to właśnie Jemeljanovs.

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski o walce we freakach: Miałem propozycje, ale ja nie jestem najtańszym zawodnikiem! Widzieliście?

Człowiek potrafiący w polskim MMA ciągnąć kilka srok za ogon na raz – Łukasz “Juras” Jurkowski gościł w programie internetowym u twórcy wywiadów Winiego, gdzie opowiedział o potencjalnej walce we freakowej organizacji.

Zawodnik PRIME prosi o pomoc i organizuje zbiórkę: Nie będę miał, gdzie mieszkać! Co wy na to?

Kuba Lasik postanowił zorganizować zbiórkę. Freak fighter zapewnia, że zaraz może nie mieć, gdzie mieszkać. To nie pierwszy raz, gdy przy Lasiku pojawiają się duże kontrowersje, bowiem był on jednym z właścicieli ”AlkoMaster”, a wiemy jaka afera powstała po pierwszej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis