MMA PLNajnowszeOktagonOktagon MMA: Kolejny Polak podpisał kontrakt! Znamy szczegóły debiutu!

Oktagon MMA: Kolejny Polak podpisał kontrakt! Znamy szczegóły debiutu!

Adrian Kępa (11-7) to kolejny nasz reprezentant, który związał się z Oktagon MMA. To nie koniec, bowiem już w tym momencie znamy szczegóły debiutu Kępy w organizacji u naszych sąsiadów.

Kępa

Polak aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. Kępa w poprzednim roku jednogłośną decyzją sędziów pokonał Kamila ”Bombę” Łebkowskiego oraz Sviatoslava Zhymanova.

W tym roku Adrian odnotował największy sukces w dotychczasowej karierze. Miało to miejsce dwunastego marca na gali Level Fight League 8 w Holandii. Nasz reprezentant pokonał przed czasem faworyzowanego byłego zawodnika UFC – Chrisa Fishgolda. Polak po uderzeniach złamał żebra rywala, który nie był w stanie wyjść do drugiej odsłony.

Znamy szczegóły!

Adrian Kępa (11-7) swój debiut w Oktagon MMA odnotuje już siedemnastego czerwca w Oberhausen. Kępa podczas 44 edycji zmierzy się z Konradem Dyrschką (15-2), który ma polskie korzenie.

31-latek ma za sobą epizod w największej organizacji w naszym kraju. Konrad wystąpił na KSW 59, gdzie doznał drugiej zawodowej przegranej. 31-latek po jednogłośnej decyzji sędziów przegrał z Łukaszem Rajewskim. Reprezentant UFD Gym od tego czasu odnotował cztery zwycięstwa z rzędu.

Zobacz także:

Trener Andrzej Kościelski wściekły po werdykcie sędziów na FEN 46: Oni po złości… [WIDEO] Widzieliście?

Za nami świetna gala FEN 46, która w minioną sobotę odbyła się w Pile. Podczas tego wydarzenia odbyła się m.in. walka Bartosza Szewczyka z klubu Ankos MMA. Walka, która zakończyła się kontrowersyjnym remisem i… odjęciem punktu zawodnikowi przez narożnik. Po walce trener Andrzej Kościelski był wściekły na to, co działo się w klatce i na kartach punktowych w walce jego zawodnika.

Youtuber mógł zastopować Emelianenko, wolał jeszcze powalczyć! Brat Fedora wykorzystał okazję! [WIDEO] Co wy na to?

Jak widać Alexander Emelianenko nie podchodzi już poważnie do swoich kolejnych startów w klatce. Dyspozycja Rosjanina wygląda już straszliwie. Udowodniła to kolejna walka z youtuberem. Tak to prawda… zawodnik walczący, kiedyś w legendarnej organizacji Pride – teraz konfrontuje się z blogerami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis