MMA PLMMAYoutuber mógł zastopować Emelianenko, wolał jeszcze powalczyć! Brat Fedora wykorzystał okazję! [WIDEO]

Youtuber mógł zastopować Emelianenko, wolał jeszcze powalczyć! Brat Fedora wykorzystał okazję! [WIDEO]

Jak widać Alexander Emelianenko nie podchodzi już poważnie do swoich kolejnych startów w klatce. Dyspozycja Rosjanina wygląda już straszliwie. Udowodniła to kolejna walka z youtuberem. Tak to prawda… zawodnik walczący, kiedyś w legendarnej organizacji Pride – teraz konfrontuje się z blogerami.

Emelianenko

O pierwszej walce Alexandra z youtuberem pisaliśmy w grudniu poprzedniego roku. Rosjanin po całym dystansie przegrał z 30-kilogramów lżejszym youtuberem. Ponadto Alexander w tej walce był bliski przegranej przed czasem.

Tak to wyglądało:

Alexander już w 2021 roku miał duże problemy, bowiem przegrywał szybko przed czasem z dużo lżejszym Marcio Santosem. W tym roku zaś były dwie walki w boksie. Emelianenko wypunktował Jeffa Monsona i przegrał błyskawicznie przed czasem z Vyacheslavem Datsikiem.

Emelianenko po problemach wygrywa z blogerem!

Alexander Emelianenko był bardzo blisko drugiej przegranej z blogerem. W stójce górował dużo lżejszy youtuber, który w zasadzie miał już rywala na widelcu. Sędzia chciał przerwać walkę, ale bloger stwierdził, że chce dalej kontynuować walkę.

Bloger zdobył obalenie, ale Rosjanin błyskawicznie znalazł sposób na zaskoczenie rywala. Kimura i siła fizyczna Alexandra spowodowała, że oponent musiał szybko odklepać.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

PRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni! Widzieliście?

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja PRIME SHOW MMA. W tym momencie został ogłoszony main event, w którym zobaczymy popularnego Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z pro sportowym zawodnikiem. Tym samym były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” będzie chciał ponownie pokazać jakie umiejętności posiada!

Weteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Trzeba przyznać, że mogłoby to być ciekawe! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY tuż po gali zdradził kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w następnych starciach na gołe pięści. ”Don Diego” kontra były zawodnik UFC? Kto wie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis