MMA PLArchiwumOktagonOKTAGON 45 Special: Robert Bryczek błyskawicznie zdemolował słowackiego “Pirata”. Polak zawalczy o pas z Patrikiem Kinclem! [WIDEO]

OKTAGON 45 Special: Robert Bryczek błyskawicznie zdemolował słowackiego “Pirata”. Polak zawalczy o pas z Patrikiem Kinclem! [WIDEO]

Robert Bryczek (17-5) błyskawicznie pokonał Samuela Kristoficia (16-6) w co-main evencie gali OKTAGON 45 Special w Pradze. Pojedynek ten był również eliminatorem do walki o pas kategorii średniej

OKTAGON 45 Special Robert Bryczek

Walka od początku była intensywna. Zawodnicy nie stronili od mocnych wymian. Bryczek dość szybko naruszył przeciwnika, który upadł na matę. Były mistrz FEN poczuł krew i i rozpoczął potężne ground&pound. W końcu sędzia nie miał wyjścia i musiał przerwać walkę.

Pojedynek trwał tylko 55 sekund. Polski zawodnik piątym zwycięstwem z rzędu (a trzecim w OKTAGON MMA) wywalczył sobie prawo do walki o pas wagi średniej OKTAGON MMA. Zawodnik trenujący ostatnio w Copacabana Team, Uniq Fight Club czy Skra Fight Club to były mistrz kategorii półśredniej Fight Exclusive Night. Od pewnego czasu zdecydował się jednak na przejście do kategorii średniej i to z bardzo dobrym skutkiem. Dla Polaka to już druga bardzo cenna wygrana w tym roku. Kilka miesięcy temu również w pierwszej rundzie Bryczek odprawił byłego mistrza Cage Warriors Lee Chadwicka. Pokonany dzisiaj przez Bryczka Słowak to z kolei były tymczasowy mistrz OKTAGON MMA.

Zaraz po walce z Kristoficiem do klatki wszedł aktualny mistrz dywizji do 84 kg – Patrik Kincl, czyli były pretendent do pasa KSW. Zawodnicy stanęli twarz w twarz.

Zobacz także:

Typowanie redakcyjne UFC 291. Sprawdź jak typujemy walki Poirier vs. Gaethje, Błachowicz vs. Pereira i nie tylko!

Zapraszamy na dwieście siedemdziesiątą szóstą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali UFC 291 w Salt Lake City. Jednym z głównych bohaterów wydarzenia będzie Polak – Jan Błachowicz.

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po ogłoszeniu walki z Fizievem!

Mateusz Gamrot (22-2) oficjalnie kolejny pojedynek w największej organizacji na świecie stoczy dwudziestego trzeciego września w Las Vegas. ”Gamer” w main evencie zmierzy się z niebezpiecznym Rafaelem Fizievem (12-2). Warto zaznaczyć, że obaj wojownicy są niepokonani, gdy walczyli w UFC Apex. Są pierwsze słowa naszego reprezentanta po ogłoszeniu hitowego starcia w wadze lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis