MMA PLOktagonOktagon 21: Dwie Polki już w najbliższą sobotę zawalczą w Brnie!

Oktagon 21: Dwie Polki już w najbliższą sobotę zawalczą w Brnie!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 21 edycja Oktagon. W karcie pojawią się dwie nasze reprezentantki. Transmisja w usłudze PPV (w cenie $9,99).

Waliczek

W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas w wadze lekkiej. Ronald Paradeiser (11-6) stanie przed bardzo dużym wyzwaniem. 23-latek zmierzy się z doświadczonym rodakiem Ivanem Buchingerem (37-7), który jest uznawany za jednego z najlepszych Europejskich zawodników w swojej kategorii wagowej.

”Buki” dostaje zgodę na walkę poza KSW. Buchinger zapewne stoczył by następny pojedynek w Polsce, gdyby nie wcześniejszy problem z koronawirusem. Swój debiut 34-latek odnotował w grudniu 2019 roku, gdzie miał szansę zdobyć pas w wadze piórkowej. Buchinger nawet przez moment nie zaskoczył świetnie dysponowanego – Salahdine Parnasse. Francuz po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Waliczek i Rymarzak wracają do klatki!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala Oktagon 21, na której zobaczymy dwie nasze reprezentantki. W głównej karcie dojdzie do zaległo starcia pomiędzy Martą Waliczek (4-2), a bardziej doświadczoną Lucie Pudilovą (9-6).

Czeszka stoczy swój drugi pojedynek po zwolnieniu z UFC. Pudilova w amerykańskim gigancie stoczyła siedem pojedynków – z czego tylko dwa udało się wygrać. Lucie przerwała fatalną serię pod koniec poprzedniego roku. 26-latka wypunktowała Cornelie Holm z Szwecji.

Podopieczna Damiana Herczyka wraca do klatki po ponad rocznej przerwie. Reprezentantka DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała ostatni start w MMA odnotowała w czerwcu 2019 roku. Waliczek przed własną publicznością w zaledwie 30-sekund przegrała z Juliją Stoliarenko, która obecnie wróciła do UFC. Waliczek mimo wszystko miała choćby szansę na start w formule K-1, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonała Dominikę Filec.

Wcześniej w klatce zamelduje się Judyta Rymarzak (3-2). Kickboxerka zmierzy się z zawodniczką publiczności – Terezą Bleda (1-0). Rymarzak sprawiła dwie niespodzianki na galach Thunderstrike Fight League. Przypomnijmy, że Judyta pokonała na punkty bardziej doświadczoną i faworyzowaną – Izabelę Badurek.

Gala Oktagon 21 jest transmitowana w usłudze PPV w cenie $9,99. Wykupić dostęp możecie [TUTAJ]

Zobacz także:

Arab gotowy na walkę o pas i ma na celowniku rywala! Chcielibyście to zobaczyć?

Gabriel Al-Sulwi jest gotowy na walkę o pas FAME MMA. ”Arab” ma również na celowniku potencjalnego rywala

Rest zdradza kulisy sparingu z Popkiem! Zaskoczeni?

Rest postanowił zdradził kulisy swoich sparingów z Popkiem Monsterem. Będziecie zaskoczeni

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis