MMA PLOknińskiOkniński postanowił karnie wyrzucić ”Trybsona” z Akademii Sportów Walki Wilanów! Co teraz?

Okniński postanowił karnie wyrzucić ”Trybsona” z Akademii Sportów Walki Wilanów! Co teraz?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że postanowił wyrzucić Pawła Trybałe z klubu Akademia Sportów Walki Wilanów. Powód? Szczegóły mamy poznać już w najbliższych dniach.

Jest to zaskakująca informacja, bo przecież ”Trybson” przygotowuje się do rewanżowego starcia z Łukaszem Borowskim (4-9). Do walki ma dojść dwudziestego ósmego maja na gali Fight Exclusive Night 34. Trzeba jednak zaznaczyć, że to nie pierwsza sytuacja, w której Trybała odchodzi z klubu Mirosława Oknińskiego.

Okniński: Trybson narobił gnoju musi ponieść karę!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że wyrzucił z klubu… Pawła Trybałe. Jest to pewne zaskoczenie, bo przecież już w maju ”Trybson” stoczy swój następny pojedynek.

Paweł Trybson Trybała karnie usunięty z Akademii Sportów Walki Wilanów. Trybson narobił gnoju musi ponieść karę. Kilka razy był upomniany i to nic nie dało, trzeba podjąć radykalne działania. Jutro, lub w czwartek podamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie.Jak się dowiecie o co chodzi złapiecie się za głowę to będzie dla was szok. 

Paweł Trybson Trybała karnie usuniety z Akademia Sportów Walki Wilanów

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, April 20, 2021

Trybała większość swoich pojedynków stoczył pod okiem Mirosława Oknińskiego. Trzeba przyznać, że przez ten czas zrobił postępy. Ostatnia walka jednak dostarczyła trenerowi sporo nerwów. Okniński tuż po walce zapewniał, że jest zły, ponieważ Trybała nie słuchał podpowiedzi i nie robił założonego planu.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Don Kasjo nagrał dissa na Normana Parke! Oglądaliście?

Kasjusz Życiński nie odpuszcza! ”Don Kasjo” już piętnastego maja zostanie wysłuchany i skrzyżuje rękawice z zawodnikiem UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił nagrać dissa na najbliższego przeciwnika.

Khamzat Chimaev jest przekonany, że mógłby pokonać… Jana Błachowicza! Przesadził?

Pewności siebie nie można mu odmówić, ale czy ostatnia wypowiedź Khamzata Chimaeva (9-0) to już nie przesada? ”Borz” gwarantuje, że jest w stanie pokonać.. Jana Błachowicza (28-8) oraz Israela Adesanyę (20-1).