MMA PLArtur SzpilkaOkniński podkręca atmosferę! W przygotowaniach Załęckiego pomoże wróg Szpilki?!

Okniński podkręca atmosferę! W przygotowaniach Załęckiego pomoże wróg Szpilki?!

Pewne jest jedno – to nie ostatni mocny wpis Mirosława Oknińskiego w mediach społecznościowych. Uznany trener ponownie zaskoczył. Tym razem wspomniał o osobie, która może pomóc w przygotowaniach Denisowi Załęckiemu. Co ciekawe byłby to pięściarz, z którym Artur Szpilka ma konflikt i niedokończone sprawy.

Okniński

Warto zaznaczyć, że Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarcoks.pl skomentował już wypowiedzi trenera w social mediach.

Ja po prostu skupiam się na swojej walce i na tym, co mam do zrobienia. Nie wszystko widziałem. Nie chcę widzieć i nie za bardzo się tym przejmuję. Mam w nosie i nie do końca mnie interesuje. Jak mi ktoś wysyła, to mówię od razu ”Weźcie, mi nie wysyłajcie tego dzbana”. I tyle. Dziwię się, że trener, który przygotowuje zawodników, wypowiada się w ten sposób. W nosie go mam.

Diablo pomoże Załęckiemu w przygotowaniach?

Denis Załęcki rozpoczął treningi pod okiem Mirosław Oknińskiego. ”Bad Boy” siedemnastego września w Gliwicach podczas High League 4 zmierzy się z Arturem Szpilką.

Denisowi w przygotowaniach pomoże Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk? Tego nie można wykluczyć po wpisie trenera. Włodarczyk ma mocny konflikt ze ”Szpilą” i niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego starcia.

Fajnie by było jak by Krzysztof Włodarczyk pomagał Denisowi do walki ze Szpilką.

Fajnie by bylo jak by Krzysztof Wlodarczyk pomagal Denisowi do walki ze Szpilka

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, July 20, 2022

Zobacz także:

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Wiele wskazuje na to, że brat Arka Tańculi, Damian Tańcula wkrótce zawalczy na gali freakowej. “Aroy” zdradził nam tę informacje w wywiadzie, który znajduje się na naszym kanale YouTube.

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

FAME MMA odsłania kolejne karty. Następnym ogłoszonym zawodnikiem gali FAME 15 jest Marcin “Xayoo” Majkut. Większość internautów widzi dla niego jednego rywala, który będzie debiutantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis