MMA PLNajnowszeMirosław OknińskiMirosław Okniński mocno apeluje do Adamka: Nie fikaj! W prawdziwej walce robi Cię w minutę!

Mirosław Okniński mocno apeluje do Adamka: Nie fikaj! W prawdziwej walce robi Cię w minutę!

Mirosław Okniński również powinien zabrać głos w mediach społecznościowych. Uznany trener mieszanych sztuk walki miał mocne przesłanie do legendarnego pięściarza Tomasza Adamka. Okniński tym samym stanął w obronie Mameda Khalidova. Trener zapewnił, że Mamed w MMA kończy walkę z ”Góralem” w minutę.

Okniński

Adamek wrócił do rywalizacji po długiej przerwie. Tomasz wystąpił w main evencie dodatkowej gali KSW EPIC 1, na której zobaczyliśmy walki w różnych formułach. ”Góral” skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem, który chciał się spróbować w boksie.

Walka zakończyła się dużym niedosytem –  zakończyła się po trzeciej rundzie. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza z wielkim grymasem bólu wskazywał na kontuzję ręki. Walka tym samym nie była kontynuowana. 

Okniński apeluje!

Mirosław Okniński postanowił wysłać apel do Tomasza Adamka po jego ostatnich wypowiedziach.

Okniński ostrzega legendarnego pięściarza, aby ”nie fikał” do zawodników MMA.

Adamek Ty nie fikaj z zawodnikami MMA, bo tam widziałem, że gadałeś na Mameda. Mamed do Ciebie nie dzwonił. Słuchaj zawodnicy MMA taki Mamed to Cię papierowy mistrzu robi Cię w minutę. W prawdziwej walce robi Cię w minutę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis