MMA PLArek TańculaOkniński komentuje walkę Murańskiego na FAME MMA 12: Był twardy, ale umiejętności żadnych!

Okniński komentuje walkę Murańskiego na FAME MMA 12: Był twardy, ale umiejętności żadnych!

Za nami najbardziej szalona walka w dotychczasowej historii polskich freak-fightów. Po czterech rundach niezwykle intensywnych wymian, Arkadiusz Tańcula w bardzo dominującym stylu pokonał Jacka Murańskiego.

Okniński Muran

Ta walka miała wszystko aby zostać legendą wśród pojedynków celebrytów! Mała klatka, łokcie i mnóstwo złej krwi między głównymi bohaterami dostarczyły kibicom niezapomnianych emocji. Ostatecznie, po prawie 4 rundach morderczych wymian, zwycięzcą przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego został Arkadiusz Tańcula. Fakt, że była to dyskwalifikacja nie może jednak zatrzeć wrażenia, że zwycięstwo bezsprzecznie należało się zawodnikowi Grapplingu Kraków.

Tańcula był w tej walce stroną zdecydowanie lepszą, trafiał wieloma ciosami prostymi, kopnięciami, udawało mu się także sprowadzać swojego rywala. Jacek Murański odpowiadał przede wszystkim kopnięciami, nie wdając się w wymiany stójkowe. Jedyny moment, który mógł stanowić problem dla Tańculi, to gilotyna w jaką złapał go Jacek Murański. Jak jednak mówił Arek, technika ta nie była na tyle dobrze dopięta, aby mógł czuć istotne zagrożenie.

Nieco inaczej wyglądało to w drugę stronę. W trakcie pojedynku, kilka razy można było odnieść wrażenie, że Murański jest podłączony po ciosach Tańculi, doszło nawet do nokdaunu. Starszemu z zawodników trzeba jednak oddać, że jego wytrzymałość na ciosy jest imponująca i mimo zainkasowania wielu potężnych ciosów, zawsze był gotów walczyć dalej.

Podobnego zdania jest trener Mirosław Okniński, który na swoich mediach społecznościowych komentował wydarzenia z wczorajszej gali.

GALA FAME MMA SPOWODOWALA ZE POSZEDLEM SPAC PO OSTATNIEJ WALCE MEGA ZLY.Co by nie napisać o Jacku Muranski był twardy i…

Posted by Mirek Okniński on Sunday, November 21, 2021

GALA FAME MMA SPOWODOWALA ZE POSZEDLEM SPAC PO OSTATNIEJ WALCE MEGA ZLY. Co by nie napisać o Jacku Muranski był twardy i miał kondycję Ale umiejętności żadnych. Walka wzbudziła duże emocje. U mnie te emocje były negatywne. Fame MMA dużo ryzykuje wystawiając zawodnika 52 letniego w razie wypadku organizatorzy mogli by znaleźć się za kratkami Muranski ugryzł to już było mega słabe. Tancula się nie popisał

Zgadzacie się z opinią trenera Oknińskiego? Czy chcielibyście zobaczyć jeszcze Jacka Murańskiego w klatce Fame MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis