MMA PLDenis ZałęckiDoszło do pierwszej konfrontacji! Denis Załęcki starł się z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO]

Doszło do pierwszej konfrontacji! Denis Załęcki starł się z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO]

Mamy dla was kolejną konfrontację! Od dłuższego czasu jest mocna spina pomiędzy Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim. Zdecydowaliśmy, że warto będzie porozmawiać i zapytać skąd w ogóle pojawił się konflikt.

Załęcki

Kwieciński dziewiętnastego czerwca odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wystąpił na gali Runda X: DWM Fight Night w Białogardzie. Alan w drugiej odsłonie poddał Bartosza Graczyka.

Wcześniej Alan pojawił się na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA. Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Jest konfrontacja!

Nie brakowało mocnych tematów! Denis Załęcki kontra Alan Kwieciński w pierwszej słownej konfrontacji.

Całe wideo możecie zobaczyć poniżej:

Denis ostatni pojedynek stoczył na EFM SHOW 2 w Sofii. Był pewien problem, bo jak się okazało wielu potencjalnych rywali odmówiło. Ostatecznie Załęcki zmierzył się z Jussi Halonenem. Walka z reprezentantem Finlandii zakończyła się po 45-sekundach.

Zobacz także:

Soroko o walce na Prime Show MMA: Zarobię więcej niż zarobiłem za pierwszy napad na jubilera! Zaskoczeni wypowiedzią?

Adam Soroko czyli jedno z największych zaskoczeń na polskiej scenie MMA, w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego poruszył temat zarobków z pojedynków.

Ktoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Mieliśmy już przypadki zawodników którzy toczyli kilka walk w miesiącu, Mateuszowi Murańskiemu udało się nawet stoczyć dwa starcia jednego dnia. Jeśli jednak mowa o sportowcach, to Michal Plesnik wyrasta nam na rekordzistę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis