MMA PLNajnowszeKnockout Boxing NightOficjalnie Michał Cieślak zawalczy o Mistrzostwo Europy! Znamy datę i przeciwnika!

Oficjalnie Michał Cieślak zawalczy o Mistrzostwo Europy! Znamy datę i przeciwnika!

22 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 27. W jednej z walk zoabczymy naszego rodaka – Michała Cieślaka. Jego rywalem w walce o pas mistrza Europy kategorii cruiser będzie Dylan Bregoen.

Michał Cieślak to były międzynarodowy mistrz Polski w kategorii junior ciężkiej, były mistrz Polski w kategorii junior ciężkiej, pretendent do pasa mistrza świata WBC w kategorii junior ciężkiej oraz pretendent do pasa mistrza świata WBO wadze junior ciężkiej. W boksie zadebiutował pod koniec października 2013 roku, gdzie jednogłośnie na punkty pokonał Łukasza Zygmunta. Na 26 pojedynków 23 wygrał 2 przegrał, a 1 został uznany za no contest. Wygrał z takimi zawodnikami jak m.in Youri Kalenga, Taylor Mabika czy Krzysztof Twardowski.

Pas międzynarodowego mistrza Polski w kategorii cruiser zdobył 31 maja 2019 roku podczas Babilon Fight Night 1. Pokonał tam w 2 rundzie przez techniczny nokaut Olanrewaju Durodolę. Kolejnym tytułem, który wywalczył był pas mistrza Polski. Zdobył go podczas 24 edycji Knockout Boxing Night pokonując przez techniczny nokaut w 5 rundzie Krzysztofa Twardowskiego. Spróbował też zdobyć tytuł mistrza świata WBC oraz WBO. Niestety nie udało mu się to, ponieważ w walce o pas mistrza świata WBC przegrał jednogłośnie na punkty z Ilungą Makabu, a w walce o tytuł mistrza świata WBO przegrał z Lawrence Okolie.

Cieślak o walce z Francuzem!

Michał Cieślak opublikował wpis w mediach społecznościowych. Wspomniał tam o swojej najbliżej walce z Francuzem – Dylanem Bregoenem.

Już dzisiaj zapraszam do Rzeszowa. Będzie się działo.

Dylan Bregeon to były mistrz Francji oraz pretendent do pasa mistrza Europy i pasa mistrza Unii Europejskiej w kategorii junior ciężkiej. W boksie zadebiutował w lutym 2017 roku, gdzie przez techniczny nokaut w 3 rundzie pokonał Michala Kulhaneka. Na 15 pojedynków 12 wygrał 1 zremisował, a 2 przegrał. Wygrywał m.in z Johnem Cortezem, Tommym Spahiją oraz Nicolasem Salsim.

Tytuł mistrza Francji zdobył w 2020 roku pokonując jednogłośnie na punkty Olivera Vautraina. Spróbował, też zdobyć pas mistrza Uni Europejskiej oraz pas mistrza Europy w kategorii Cruiser. Niestety nie udało mu się to, ponieważ w wlace o pas Uni Europejskiej przegrał z Fabio Turchim, a w pojedynku o pas mistrza Europy przegrał z Crisem Billamem – Smithem. Ostatnią walkę stoczył w 2020 roku pokonując niejednogłośną decyzją sędziów Eddy’ego Lacrossena.

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis