MMA PLNajnowszeKnockout Boxing NightNajman o walce Różańskiego: Biały pas WKU potrzebuje następcy!

Najman o walce Różańskiego: Biały pas WKU potrzebuje następcy!

22 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 27. W jednej z najciekawszych walk Łukasz Różanki podejmie Alena Babica. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrza WBC w kategorii Bridger. Na temat tego pojedynku w mediach społecznościowych wypowiedział się Marcin Najman.

Łukasz Różański to były mistrz Polski w wadze ciężkiej oraz posiadacz pasa WBC International w kategorii Bridger. Na zawodowstwie stoczył 14 pojedynków i żadnego nie przegrał. Zadebiutował w październiku 2015 roku w Wieliczce walką z Mateuszem Zielińskim, którego pokonał przez nokaut w 1 rundzie. W kolejnych pojedynkach pokonał m.in Alberta Sosnowskiego, Izuagbe Ugonoha czy Artura Szpilkę. Pas mistrza Polski zdobył w 2019 roku na gali Knockout Boxing Night 7. W walce o tytuł przez nokaut w 4 rundzie pokonał Izuagbe Ugonoha. Ostatni pojedynek stoczył w maju 2021 na gali Knockout Boxing Night 15, gdzie przez nokaut w 1 rundzie pokonał Artura Szpilkę i zdobył tym samym tytuł WBC International w kategorii Bridger.

Najman o walce Różański – Babić!

Za pomocą mediów społecznościowych Marcin Najman postanowił wypowiedzieć się na temat walki Różański – Babić.

Wszyscy kibicujemy Łukaszowi Różańskiemu! Piękny zielony pas musi zostać w Polsce, gdyż piękny i biały pas WKU potrzebuje następcy! – napisał na Twitterze “El Testosteron”.

“The Savage” to mistrz WBC Silver w kategorii Bridger. W zawodowym boskie stoczył 11 pojedynków i żadnego nie przegrał. Zadebiutował w lipcu 2019 roku, gdzie na gali w Rzymie przez techniczny nokaut w UK 2 rundzie pokonał Lazara Stojanovica. W kolejnych pojedynkach rozprawiał się z takim zawodnikami jak Tom Little, Mark Bennet, Eric Molina czy Adam Balski. Ostatni pojedynek stoczył 21 maja 2022 roku na gali w Londynie. Pokonał tam jednogłośnie na punkty naszego rodaka – Adama Balskiego.

Zobacz także:

Tyson Fury mocno odpowiada Usykowi: Ty mały tchórzu! Widzieliście?

Wielka szkoda, bowiem kibice mieli nadzieję, że już w pierwszej połowie 2023 roku dojdzie do wyczekiwanej walki w wadze ciężkiej. Negocjacje zakończyły się ostatecznie fiaskiem. Nie dojdzie do hitowego starcia Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem. ”Król Cyganów” zabiera głos, a przy tym postanowił mocno wypowiedzieć się o Ukraińcu.

Miklasz gotowy na walkę i sparing z Pudzianem: Jeśli chcesz pchać się przed szereg to musisz mnie przejść! Co wy na to?

Marcin Najman ma za sobą udany debiut w High League, a zarazem udany rewanż z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. Kto będzie następnym przeciwnikiem ”El Testosterona”? Takie pytania zadają aktualnie widzowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis