MMA PLAndrzej WasilewskiRóżański konta Babić – wielki budżet! Mowa o… 4mln złotych!

Różański konta Babić – wielki budżet! Mowa o… 4mln złotych!

W magazynie “Ring” pokazywanym w TVP Sport Andrzej Wasilewski zdradził, że budżet najbliższej gali Knockout Boxing Night 27 zorganizowanej w Rzeszowie przekroczy 4 mln złotych. Wydarzenie to odbędzie się 22 października w G2A Arena w stolicy województwa podkarpackiego.

Różański

Grupą promotorską, która wygrał przetarg na walkę była grupa Knockout Boxing Promotions. Pokonała ona inna większą grupę z Wielkiej Brytanii Matchroom Boxing. Kwota przeznaczona na organizuje gali to ponad 425 tys. złotych.

Wasilewski o tym co składa się na kwotę!

W rozmowie z portalem ringpolska.pl Andrzej Wasilewski postanowił powiedzieć co wchodzi w skład kwoty przeznaczonej na organizacje walki Rożanski- Babić.

Trzeba pamiętać, że kosztów wokół tej gali będzie dużo więcej. Dochodzi podatek, opłata sankcjonująca na rzecz federacji WBC, standardowe koszty logistyczne, opłacenie pozostałych walk na gali. Myślę, że budżet całej imprezy to około 4 milionów złotych – powiedział Wasilewski.

Nie jest dzisiaj sprawą prostą, aby taki budżet na bokserską galę w Polsce zorganizować. Największą siłą jest pozycja, którą sobie Łukasz wypracował wśród przyjaciół i kibiców na całym Podkarpaciu. Łukasz zawsze był bardzo w porządku wobec ludzi w swoim mieście. Nawet jeśli jego kariera bokserska nie rozwijała się tak szybko, jakby chciał, to cały czas był sobą, za co ludzie go bardzo lubią i szanują. Jego wieloletnie przyjaźnie to jest ogromna wartość. Na tym i na sympatii tysięcy kibiców, można próbować coś budować – dodał szef grupy KnockOut Promotions.

Sprzedaż biletów na galę Knockout Boxing Night 27 ruszyła w piątek. Dostanę są pierwsze sektory oraz te blisko zawodników. Różański spróbuje zostać piątym polskim mistrzem świata. Wcześniej ta sztuka udała się Dariuszowi Michalczewskiemu, Tomaszu Adamkowi, Krzysztofowi Włodarczykowi oraz Krzysztofowi Głowackiemu.

Cala rozmowa z Andrzejem Wasilewskim dostępna poniżej:

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis