Wcześniejsze przypuszczenia się potwierdziły. Rywalem Marcina Wrzoska (12-4) na gali KSW 41 w Katowicach będzie Roman Szymański (10-3).

„Polski Zombie” wraca do klatki po porażce na KSW 39, gdzie stracił pas mistrzowski na rzecz Klebera Koike Erbsta (22-4-1). Była to pierwsza obrona pasa, który zdobył na KSW 37 pokonując Artura Sowińskiego (18-8, 2 N/C). Jego dwaj ostatni rywale również wystąpią na KSW 41 w walce o pas kategorii piórkowej KSW.

Roman Szymański to były mistrz kategorii lekkiej organizacji Fight Exclusive  Night. Po utracie pasa po walce z Jolitonem Santosem (19-6, 1 N/C), który zdecydowanie przewyższał go warunkami fizycznymi zdecydował się na opuszczenie FEN-u i zmianę kategorii wagowej na niższą. Związał się z KSW. Pierwsza walka – z Sebastianem Romanowskim (11-8-1) odbyła się jeszcze w catchweight do 68 kg. Debiut dla czołowej polskiej organizacji był imponujący, gdyż po bardzo dobrej walce poddał rywala na 2 sekundy przed końcem walki. W ostatniej walce natomiast pokonał po jednogłośnej decyzji sędziowskiej Denilsona Nevesa de Oliveirę (13-5) na KSW 38.

Pitbull Sports