MMA PLArchiwumKSWOficjalnie Marcin Held w organizacji KSW! Znamy rywala!

Oficjalnie Marcin Held w organizacji KSW! Znamy rywala!

To jest bardzo dobra wiadomość! Marcin Held (28-9) oficjalnie został nowym nabytkiem największej organizacji w naszym kraju. 31-latek będzie toczył walki w kategorii lekkiej, a do debiutu dojdzie już szesnastego grudnia w Gliwicach na hitowej gali KSW 89.

Held

W main evencie trzeci tytuł w polskiej organizacji będzie chciał zdobyć Salahdine Parnasse (18-1). Nie będzie to małe wyzwanie, bowiem w kategorii półśredniej zmierzy się z niepokonanym mistrzem Adrianem Bartosińskim (14-0).

Zawodnik z Tych znany jest przede wszystkim ze swoich pojedynków w organizacji Bellator MMA, gdzie stoczył czternaście walk z czego jedenaście zwyciężył. Polak trzy razy wystartował w turnieju. Jak się mówi do trzech razy sztuka. Held wygrał w finale z Patricky Pitbullem. Tym zwycięstwem zyskał czek w wysokości 100,000 USD oraz miano pretendenta do tytułu. Ostatecznie pasa nie zdobył, bowiem przegrał na punkty z Willem Brooksem.

Held oficjalnie w KSW!

Do debiutu Marcina Helda (28-9) w KSW dojdzie już szesnastego grudnia na 89 edycji w Gliwicach. 31-latek skrzyżuje rękawice z doświadczonym Raulem Tutarauli (32-7).

Gruzin w polskiej organizacji pojawił się w tym roku. Doświadczony Raul w debiucie niespodziewanie szybko, bo po minucie i 5-sekundach został poddany z rąk Romana Szymańskiego. Ostatni starcie Tutarauliego miało miejsce na 82 edycji, gdy pewnie wypunktował Donavana Desmae.

Marcin ma za sobą przygodę w największej organizacji na świecie. Polak wygrał jedną walkę i trzy przegrał. Warto zaznaczyć, że Biało-Czerwony nie miał szczęścia, ponieważ przegrał chociażby po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów z weteranem Joe Lauzonem.

Ostatnie pojedynki Held toczył w czołowej organizacji na świecie – PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis