Nowy przeciwnik dla „Don Kasjo”! Zobacz oficjalny trailer zapowiadający FAME MMA 3 [WIDEO]

Foto: FAME MMA YouTube
Foto: FAME MMA YouTube

W sieci pojawił się oficjalny trailer zapowiadający galę FAME MMA 3. Poznaliśmy sylwetki każdego uczestnika oraz znamy nowego przeciwnika „Don Kasjo”.

FAME MMA 3 odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Organizacja szybko się rozwija, gdyż poprzednio odbywała się na dużo mniejszych halach w Koszalinie i w Poznaniu.

W trailerze Wojtek Gola i MichałBoxdelBaron przedstawiają sylwetkę każdego uczestnika. Wiemy też, że na gali  z powodu kontuzji nie wystąpi Ambro. Nowym przeciwnikiem KasjuszaDon KasjoŻycińskiego będzie AdrianPolakPolański.

Zawodnik z Warszawy wziął pojedynek na ostatnią chwilę. Wystąpił również na dwóch poprzednich galach, pierwszą na zasadach bokserskich wygrał. Drugi pojedynek z Dawidem Malczyńskim był o pas wagi średniej. „Polak” przegrał tę walkę na punkty.

Na FAME MMA 3 zobaczymy jeszcze między innymi pierwszą w historii organizacji walkę kobiet. Esmeralda Godlewska stanie naprzeciw Marty Linkiewicz. Dawid Malczyński pierwszy raz będzie bronił tytułu, odebrać u go spróbuje Amadeusz Ferrari. W walce wieczoru zmierzy się dwóch topowych polskich youtuberów. DeeJayPallaside skrzyżuje rękawice z Isamu, który jest najbardziej wyczekiwaną postacią przez fanów FAME MMA. Oprócz tego na gali wystąpią między innymi: Bonus BGC, Taxi Złotówa, MaksymilianWiewórWiewórka, Kamil Hassan, FilipFilipekMarcinek i PatrykRybaKaraś.