Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLREVOLTANowa organizacja na polskim rynku. Pierwsza gala REVOLTA już 8 stycznia

Nowa organizacja na polskim rynku. Pierwsza gala REVOLTA już 8 stycznia

Już 8 stycznia na polskim rynku sportów walki zadebiutuje organizacja REVOLTA. Nowa nazwa nie oznacza jednak czegoś całkowicie nowego. Ekipa REVOLTY zorganizowała w poprzednich latach wiele gal oraz setek walk na zasadach boksu zawodowego, MMA czy K-1. Czas na zmiany, czas na rebranding, czas na REVOLTĘ!

REVOLTA
Foto: REVOLTA

Na gali wystąpią między innymi znani z występów w klatce czy ringu takie nazwiska jak: Adrianna Kreft, Klara Piętak czy Przemysław Opalach. W walce wieczoru wystąpi debiutujący na zawodowstwie Deni Arsaev, reprezentujący WCA Fight Team. Nie zabraknie oczywiście młodych i perspektywicznych zawodników reprezentujących lokalne kluby.

Gala odbędzie się 8 stycznia w Tczewie w hali sportowej przy ulicy Królowej Marysieńki 10

Szczegółowe i bieżące informacje na temat nadchodzącej gali znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/revoltafight

[informacja prasowa]

Zobacz także:

GROMDA 7: Balboa vs. Maximus – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 7. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach. Wydarzeniem wieczoru będzie zaś kolejne starcie o 100 tysięcy złotych

Materla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Powrót do walk Marcina Różalskiego w organizacji KSW to temat, który wraca jak bumerang. W zeszłym roku „Różal” stoczył pojedynek w zaprzyjaźnionej federacji Genesis, dlatego temat jego kolejnego starcia w klatce Konfrontacji Sztuk Walki trafił na tapet ponownie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis