Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMaterla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Materla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Powrót do walk Marcina Różalskiego w organizacji KSW to temat, który wraca jak bumerang. W zeszłym roku „Różal” stoczył pojedynek w zaprzyjaźnionej federacji Genesis, dlatego temat jego kolejnego starcia w klatce Konfrontacji Sztuk Walki trafił na tapet ponownie. „Byłaby to wyjątkowa sytuacja, gdyby mógł zawalczyć na gali w Szczecinie” – nawołuje o walkę dla swojego przyjaciela Michał Materla.

Różal KSW

Były mistrz kategorii ciężkiej zakończył przygodę z MMA w 2017 roku. Zawodnik z Płocka pokonał wtedy Fernando Rodriguesa przez nokaut w 16 sekundzie pojedynku, po czym zwakował zdobyte trofeum. „Różal” od tamtej pory stoczył dwie walki – jedną w formule K1 na gali DSF, gdzie pokonał Petera Grahama oraz drugą w formule boksu na gołe pięści w federacji Genesis, gdzie przegrał z Joshem Barnettem. 43-latek nie ukrywa, że są to jego ostatnie chwile na macie, a następny pojedynek może okazać się ostatnim.

„Byłaby to wyjątkowa sytuacja, gdyby mógł zawalczyć na gali w Szczecinie”

We wtorkowym Hejtparku na Kanale Sportowym, gośćmi Mateusza Borka byli Maciej Kawulski oraz Michał Materla. Temat Różala został wywołany do tablicy, dlatego obaj musieli odnieść się do niego.

Marcin Różalski jest dla mnie zawsze interesujący, ponieważ to jest facet, który daje super walki. Nie jest już najmłodszy, więc wiadomo że rozmawiając z Marcinem – nie rozmawiamy o powrocie do zawodowej kariery tylko raczej o jakichś incydentach. Jak wiesz, organizowałem – głównie z myślą o nim – galę Genesis na gołe pięści, ponieważ w tamtym momencie ta formuła była dla niego jedyną bliską. To jest na pewno pytanie dotyczące pewnych kompromisów, jeśli chodzi o jego trenowania, stan zdrowia… – rozpoczął Kawul.

Ja już mogę odpowiedzieć, że on jest w formie. Dla mnie i dla niego byłaby to wyjątkowa sytuacja, gdyby mógł zawalczyć po raz drugi w Szczecinie. Jak to było kiedyś – wtrącił Materla.

To pewnie będzie trudne, natomiast… – rozpoczął ponownie Kawulski.

Trzeba spróbować. Kto nie ryzykuje, ten nie ma – zakończył „Cipao”

Zobacz także:

Michał Materla o propozycji kontraktowej z FEN: Była jedna rozmowa, która zakończyła się bardzo szybko

Wiele w ostatnich tygodniach mówiło się o angażu Michała Materli w organizacji Fight Exclusive Night. Ludzie związani z federacją FEN, świadomie dodawali różnych bodźców całej sytuacji. Jak się jednak okazało, negocjacje bardzo szybko spełzły na niczym.

Andrzej Kościelski ostro o Borysie Mańkowskim: Nie zasługuje na to, by o nim rozmawiać

Ponad 4 lata temu Borys Mańkowski zamienił Ankos MMA Poznań na Czerwonego Smoka. W tym czasie, „Diabeł Tasmański” zdążył zmienić kategorię wagową na lekką – w której już 15 stycznia stoczy pojedynek o pas z Marianem Ziółkowskim. „On nie zasługuje, żeby o nim rozmawiać!” – mówi o byłym podopiecznym trener Andrzej Kościelski.

Maciej Kawulski o obawach kibiców na temat transmisji w Viaplay: Jeśli zrobimy 5 gal i nikt nie będzie mógł ich zobaczyć…

Maciej Kawulski i stary-nowy zawodnik organizacji KSW Michał Materla byli gośćmi wczorajszego Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie odpowiadali na liczne pytania prowadzącego program Mateusza Borka oraz fanów dzwoniących do studia. Współwłaściciel polskiego giganta musiał zmierzyć się z trudnym pytaniem o obawy kibiców związane z transmisją w Viaplay.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis