MMA PLKowalkiewicz“Nowa generacja kontra weteranka” – Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC!

“Nowa generacja kontra weteranka” – Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC!

Polka walcząca w UFC, Karolina Kowalkiewicz otrzymała nietypowe wyzwanie w UFC. Starcie byłej pretendentce do pasa mistrzowskiego wagi słomkowej rzuciła 21-latka, która poczuła się pewnie po sobotniej wygranej w oktagonie na gali UFC on ESPN 51 w UFC Apex w Las Vegas.

Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC

Kowalkiewicz znalazła się na celowniku małolaty po minionej gali UFC w Las Vegas, którą promowało starcie Rafaela Dos Anjosa z Vicente Luque, które odbyło się w limicie wagi półśredniej i przyniosło kibicom ogrom emocji.

Wyzwanie Polce rzuciła 21-letnia Iasmin Lucindo, która dopiero zaczyna swoją przygodę z występami w oktagonie największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Lucindo ma dopiero za sobą trzy walki i rekord 2-1.

Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC

Mimo młodego wieku, Lucindo nie miała problemu, by na konferencji prasowej po sobotniej gali UFC on ESPN 51 wyzwać na pojedynek właśnie Karolinę Kowalkiewicz.

Niesiona sobotnią wygraną z Polyaną Vianą, Lucindo rzuciła:

“Karolina, polska zawodniczka. Nie wiem jak wymawiać jej nazwisko, ale chcę ją następną. Oglądałam The Ultimate Fighter, edycję weterani kontra nowa generacja i chcę jej zaproponować właśnie taki pojedynek: nowa generacja kontra weteranka. Jestem jej fanką i myślę, że będzie to świetne widowisko!”

Lucindo na dodatek wskazała konkretną datę, która mogłaby zagwarantować pojedynek z Karoliną Kowalkiewicz:

“4 listopada w Sao Paulo? Jeśli to odbyłoby się w Brazylii, to byłoby niesamowite! To będzie coś niewiarygodnego i cudownego. Jeśli Dana chciałby podarować mi taką walkę, to ja będę bardziej niż gotowa!”

A Wy jak myślicie – czy Karolina Kowalkiewicz powinna zgodzić się na taki pojedynek? Jeśli tak, to w której zawodniczce będzie upatrywać faworytki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis