MMA PLBoxdelBoxdel w świetnej formie! Właściciel FAME z przesłaniem: Badajcie się kochani i dbajcie o siebie!

Boxdel w świetnej formie! Właściciel FAME z przesłaniem: Badajcie się kochani i dbajcie o siebie!

Włodarz FAME MMA chudnie w oczach. Boxdel pokazał rezultaty swojej przemiany oraz zachęcił ludzi do dbania o własne zdrowie.

Świetna forma Boxdela
Foto: Twitter/Boxdel

Michał latami zmagał się ze sporą nadwagą, z którą ewidentnie nie mógł sobie poradzić. Choć często podkreślał, że dobrze czuje się w swoim ciele – oszukiwał samego siebie. W pewnym momencie coś się jednak zmieniło. Baron postanowił zrzucić zbędne kilogramy, a aktualnie jest nie do poznania. Michał oświadczył nawet, iż do następnej walki jest gotowy wyskoczyć w limicie 93 kg.

Z tego, co powszechnie wiadomo – Boxdel ma w tym roku stoczyć rewanż z Pawłem Jóźwiakiem w organizacji FEN. Ale nie jest wykluczone, że Michał Baron stoczy jeszcze jakąś walkę przed konfrontacją z 49-latkiem.

Michał o swojej transformacji poinformował na mediach społecznościowych, wystąpił też z apelem do Internautów. Cały post poniżej:

Jestem po kolejnych badaniach – wszystko w idealnych parametrach. Badajcie się Kochani i dbajcie o siebie. Nie jestem jeszcze stary i nie chce bumić, ale najfajniejsze lata mojego życia 23-27 bylem 140 kilowym ogrem, który ledwo dyszał, jak wchodził na 2 piętro. Dziś robie 10 km i ciągle mi mało. Wiem, jak dużo mi daje codzienna rutyna i wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na to, bo nie każdy ma elastyczne godziny pracy jak ja, ale starajcie się pracować nad sobą jak tylko macie możliwość. Nawet po to by wejść do sklepu i bez przymierzania ciuchów wziąć sobie koszulkę, w której wiecie, że będziecie wyglądać okej. Pozdro Mordki!

ZOBACZ TAKŻE: Tyburski mocno odpowiada Oknińskiemu: Oprócz kolana, nie pamiętam żebym przyjął czysty cios!

Pamiętajcie, że życie jest jedno, warto dbać o swoje zdrowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis