MMA PLFAME MMANorman Parke w FAME MMA? Zapowiada walkę z youtuberem w przyszłym roku!

Norman Parke w FAME MMA? Zapowiada walkę z youtuberem w przyszłym roku!

Norman Parke (28-7-1) za pomocą mediów społecznościowych zdradził jakie ma plany! ”Stormin” zapowiada, że w 2021 roku po mordzie dostanie pro sportowy zawodnik i… youtuber!

Oczywiście na myśl przychodzi potencjalne starcie z popularnym ”Don Kasjo”. Obaj nie przepadają za sobą, a o takim pojedynku będzie głośno nie tylko w naszym kraju. Dlaczego? Wiele osób będzie ciekawych jak youtuber zaprezentuje się na tle zawodnika MMA, który ma na rozkładzie walki w największej organizacji na świecie.

Przypomnijmy, że Parke w UFC stoczył dziewięć pojedynków – z czego pięć wygrał, trzy przegrał i jedną zremisował. ”Stormin” to również były tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej.

Norman Parke zapowiada walkę z youtuberem!

Norman Parke (28-7-1) za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział, że w przyszłym roku zmierzy się z youtuberem. Ponadto ex-zawodnik UFC będzie dalej kontynuował swoją karierę w MMA.

Youtuberzy i zawodnicy MMA dostaną w następnym roku po mordzie ,poczekajcie 😎

Youtuberzy i zawodnicy MMA dostaną w następnym roku po mordzie ,poczekajcie 😎

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Sunday, December 27, 2020

Dodać warto, że starcie z Kasjuszem Życińskim byłoby zakontraktowane w formule bokserskiej. W stawce tego pojedynku będzie pas króla. Popularny ”Don Kasjo” ma za sobą sukcesy w amatorskim boksie. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” jest przekonany – co do tego kto byłby górą.

Zobacz także:

Najman o aferze w Moskwie! Zaskoczeni?

Marcin Najman dalej zaskakuje! Tym razem skomentował aferę, do której doszło w Moskwie. Przy tym nawiązał do FAME MMA

Jake Paul skomentował potencjalną walkę z Nunes! Kto by wygrał?

Mamy odpowiedź Paula. Chodzi o potencjalną walkę z Amandą Nunes