MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke stoczy kolejną walkę w Polsce? Wiemy gdzie może się to wydarzyć!

Norman Parke stoczy kolejną walkę w Polsce? Wiemy gdzie może się to wydarzyć!

Norman Parke wróci i stoczy kolejny pojedynek w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Udało nam się ustalić z jaką organizacją były tymczasowy mistrz KSW wraz z menadżerami prowadzi negocjacje/rozmowy. Trzeba przyznać, że większość kibiców/internautów będzie zaskoczona.

Parke

Pierwszą organizacją w Polsce w jakiej zawalczył ”Stormin” było KSW. Były to świetne walki z Mateuszem Gamrotem czy chociażby emocjonujące zestawienie z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” był nawet tymczasowym mistrzem największej organizacji w naszym kraju.

Dużą popularność były zawodnik UFC zyskał w freakowych organizacjach, gdzie chociażby pokonywał Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego, Popka czy Piotra ”Szeli” Szeligę. Ostatnia walka w Polsce miała miejsce na PRIME SHOW MMA, gdzie pokonywał Grzegorza ”Szuli” Szulakowskiego.

Parke stoczy kolejną walkę w Polsce?

Tego nie można wykluczyć! Jak udało nam się ustalić Norman Parke bardzo liczy na kolejny pojedynek w naszym kraju. ”Stormin” i jego mandżerowie prowadzą rozmowy/negocjacje z organizacją The War, gdzie odbywają się pojedynki w tak zwanych piąstkówkach. 

Kto byłby przeciwnikiem Normana?

Norman Parke ostatnie starcie odnotował jedenastego marca na gali Gexagone MMA 7 we Francji. Parke jednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Brazylii – Juniora Orgulho.

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Gleba o sytuacji z Szeligą: Nie żałuje, ale było to niepotrzebne! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” swój debiut odnotuje na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Były zawodnik GROMDY w formule MMA zmierzy się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Główką” Głowackim. Walka odbędzie się już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis