MMA PLKSWNorman Parke podpisał nowy kontrakt z KSW

Norman Parke podpisał nowy kontrakt z KSW

Foto: KSW

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW Norman Parke (28-6-1) podpisał nowy kontrakt z największą polską organizacją MMA.

Jeszcze niedawno “Stormin” sugerował zakończenie swojej kariery w MMA. Zawodnik z Irlandii Północnej dość szybko jednak zmienił zdanie i zapowiedział dalsze starty.

Teraz zaś Parke ogłosił w mediach społecznościowych, iż podpisał nowy kontrakt z Federacją KSW.

“Siemka, Chciałem powiedzieć moim fanom,że podpisałem nowy kontrakt z KSW , jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wciąż współpracować z tak dobrą organizacją i robić w niej takie dobre walk. Mam plan ,który zatrzymam dla siebie a na pewno zaowocuje, skupiam się bardziej na następnym roku niż na poprzednim, mam teraz wielu dobrych zawodników w wadze lekkiej , nie wiem jednak co przyniesie przyszłość ale to właśnie mnie motywuje do działania , dziękuję Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu i wszystkim , którzy mnie wspierają ! Moja pierwsza obrona pasa zbliża się , jeśli chcesz ze mną współpracować po prostu się skontaktuj.

Dzięki 😎”

Hi, I would just like to say to my fans that I have signed a new contract with KSW, I’m very happy to still co-operate…

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Piątek, 27 grudnia 2019

Na razie nie wiemy z kim zmierzy się “Stormin w obronie tytułu. Być może będzie to rewanż z Marcinem Wrzoskiem lub Borysem Mańkowskim. Mocną pozycję w kategorii lekkiej wyrobili sobie Shamil Musaev, Maciej Kazieczko czy Marian Ziółkowski. Niewykluczone, że w limicie do 70 kg w przyszłości zobaczymy też dominującego w wadze piórkowej Salahdine’a Parnasse.

Z kim waszym zdaniem Parke zmierzy się w swojej kolejnej walce dla KSW?