MMA PLKSWNajkrótsza emerytura w historii. Norman Parke wraca!

Najkrótsza emerytura w historii. Norman Parke wraca!

Foto: Norman Parke

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW Normane Parke (28-6-1, 1 N/C) niedawno ogłosił zakończenie kariery. W swoim postanowieniu przetrwał… 2 dni. Dziś bowiem “Stormin” zmienił zdanie.

18 grudnia zawodnik z Irlandii Północnej zamieścił w swojej relacji na Instastories wpis, w którym deklarował “koniec rywalizacji w MMA”.

Zaledwie dwa dni później Parke zamieścił na swoim Facebooku post, w którym zadeklarował, że zamierza dalej walczyć w MMA.

“Cześć moi fani,
Dziękuję wam za ten dobry 2019 rok w mojej karierze , jednak myślałem o czymś przez chwilę, moje życie prywatne nie jest tak dobre jak moje życie jako fighter , są to dosłownie dwa różne życia . Chcę aby moje życie prywatne było równie dobre jak drugie ,myślałem przez chwilę o przeprowadzce do Polski ,ale jedno wiem na pewno ,że będę walczyć nadal w MMA i każdy wie że jestem bestią w klatce, rywalizacja z innymi to dla mnie nic dlatego chcę być również szczęśliwy poza moimi walkami nieważne co przyniesie następny rok będę silnie walczyć w klatce niewazne co się będzie działo ❤️”

Cześć moi fani,Dziękuję wam za ten dobry 2019 rok w mojej karierze , jednak myślałem o czymś przez chwilę, moje życie…

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Piątek, 20 grudnia 2019

Norman Parke występuje w Federacji KSW występuje od 2017 roku. We wrześniu “Stormin” wygrał niejednogłośną decyzją sędziowską z Marcinem Wrzoskiem na gali KSW 50 w Londynie. Po tej walce zawodnik ten zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej.