MMA PLFAME MMANorman Parke: Po walce z Kasjo wracam do KSW! [WIDEO]

Norman Parke: Po walce z Kasjo wracam do KSW! [WIDEO]

Norman Parke (28-7-1) już piętnastego maja stoczy następny pojedynek. 33-latek w walce wieczoru FAME MMA 10 zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Będzie to walka na zasadach bokserskich – na dystansie 5×3.

33-latek ostatnią walkę stoczył jedenastego lipca na gali KSW 53. Było to pierwsze wydarzenie największej organizacji w naszym kraju – po tym jak koronawirus sprawiał wielkie problemy na całym świecie. ”Stormin” w walce wieczoru stanął do trylogii z Mateuszem Gamrotem.

Polak tym razem był bezlitosny. Od samego początku do samego końca zdominował ex zawodnika UFC. Porozbijany Parke nie został dopuszczony przez lekarza do kontynuowania walki w trzeciej odsłonie.

Norman Parke: To jest jednorazowa przygoda!

Norman Parke (28-7-1) w rozmowie z naszym portalem zdradził, że walkę z ”Don Kasjo” uważa jako jednorazową przygodę. ”Stormin” po zwycięstwie na FAME MMA 10 zamierza wrócić do organizacji KSW.

W kontrakcie mam zapis, że jeżeli jestem mistrzem to nie mogę walczyć w żadnej innej organizacji, ale jeśli nie jestem mistrzem to mogę walczyć wszędzie lecz poza granicami Polski. To jest jednorazowa przygoda. Przyszedłem na walkę z Kasjuszem w boksie, a potem wracam do KSW.   

Padło też pytanie czy ex zawodnik UFC nie ma obaw – co by się wydarzyło po potencjalnej przegranej z gwiazdą FAME MMA. Parke gwarantuje, że nie czuje dużej presji przed zbliżającym się starciem.

To będzie moja ósma walka w Polsce, ale po raz pierwszy ludzie będą mi kibicować, bo chcą żebym skopał dupę Don Kasjo. Nie czuję presji. Walczyłem na całym świecie, nic nie jest dla mnie nowego. Jeśli zawodnik twierdzi, że nie czuje żadnej presji to kłamie, troszkę tego stresu jest potrzebne żeby bić się na dużym poziomie.       

Cała rozmowa poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Widzieliście?

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

Francis Ngannou mistrzem UFC! Widzieliście jak świętowano zwycięstwo sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie?

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!