MMA PLFAME MMANorman Parke jest przekonany: Walka z Marcinem Najmanem to też byłby łatwe pieniądze!

Norman Parke jest przekonany: Walka z Marcinem Najmanem to też byłby łatwe pieniądze!

Norman Parke (28-7-1) jest następnym zawodnikiem niższej kategorii wagowej, który jest przekonany, że wygrałby walkę z Marcinem Najmanem. ”Stormin” deklaruje, że byłoby to dla niego łatwe pieniądze!

Przypomnijmy, że częstochowianin już piątego września stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Dariuszem Kazimierczukiem (1-8). ”Lew” aktualnie przygotowuje się pod okiem Mirosława Oknińskiego, który w przeszłości trenował byłego boksera.

Norman Parke jest pewny, że wygrałby z Marcinem Najmanem!

Norman Parke (28-7-1) przekonuje, że bez problemów wyjdzie do klatki, aby uciszyć Kasjusza Życińskiego. Wojownik z Północnej Irlandii ponadto jest przekonany, że łatwe pieniądze byłby też w walce z dużo cięższym Marcinem Najmanem.

Widziałem, że startował do Najmana i innych. Najman ma więcej porażek, niż zwycięstw. Ma za to duże nazwisko. Mimo to Najman też potrafi się bić, ale on też jest dla mnie łatwą kasą. Najman dla mnie to też łatwe pieniądze. Wiem, że jest z wagi ciężkiej ale to dla mnie wciąż łatwa kasa. 

Cała rozmowa poniżej:

Przypomnijmy, że ”Stormin” przed ostatnim starciem dzierżył tymczasowy pas KSW w kategorii lekkiej. Parke zdobył go we wrześniu poprzedniego roku w Londynie. Nie była to łatwa walka, ale ostatecznie po 5-rundach był lepszy na kartach punktowych w starciu z Marcinem Wrzoskiem.

ROZPISKA FAME MMA 7:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk   

Zobacz także:

Norman Parke składa deklaracje! Zaskoczeni?

Wojownik z Północnej Irlandii składa deklaracje, które zamierza spełnić w przypadku potencjalnej przegranej z Don Kasjo. Ex zawodnik UFC jest przekonany, że w MMA walka nie potrwałaby nawet 30 sekund

Ostro! Prezes przesadził, a może nie?

Paweł Jóźwiak na gorąco podsumował ostatnie wydarzenie w Ostródzie. Był też ostatni temat zawodników, którzy przeszli do innych organizacji..