MMA PLDon KasjoStanowcza deklaracja Parke na temat walki z Don Kasjo: jeśli ze mną wygrasz to…

Stanowcza deklaracja Parke na temat walki z Don Kasjo: jeśli ze mną wygrasz to…

Norman Parke (28-7-1) jest przekonany, że jeśli dojdzie do jego zestawienia z Kasjuszem Życińskim, to wygra walkę w zdecydowany sposób. Wojownik z Północnej Irlandii jest otwarty na starcie z popularnym ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich.

”Stormin” w swoim ostatnim pojedynku stracił tymczasowy pas KSW w kategorii lekkiej. Powodem było ponowne niezrobienie wagi. Na szczęście doszło do zakończenia trylogii z ”Gamerem”. Podczas 53 edycji ex zawodnik UFC nie miał za dużo do powiedzenia. Polak od samego początku zdominował walkę i wygrał ją przed czasem. W trzeciej rundzie lekarz nie pozwolił, aby porozbijany Parke kontynuował walkę.

Norman Parke o walce z Don Kasjo: Nie pozwolę temu freakowi skończyć mojej kariery!

Norman Parke (28-7-1) jest przekonany, że walka z Kasjuszem Życińskim w formule MMA nie potrwałaby nawet minuty. ”Stormin” w kontrakcie z KSW ma trzy starcia, ale może walczyć poza granicami Polski. Obecnie jest to jedyna szansa, aby doszło do tego zestawienia. Wspomniał o tym Norman Parke w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Chcesz się ze mną bić, Don Kasjo? Bez problemu. Jeśli mnie pokonasz, to kończe swoją karierę w MMA raz na zawsze, a swoją wypłatę oddam tobie. Nie wierzę w to, że po przegranej ze mną zniknąłby z internetu. Bez szans. Zapiszmy to w kontrakcie. Jeśli z nim przegram, to się schowam i już nigdy nie zobaczycie mojej twarzy w Polsce. Gdybym z nim przegrał, to przestałbym trenować na zawsze. Muszę jednak przyznać, że ma jakąś szansę, jeśli będzie to boks. W MMA natomiast zostałby zamordowany w minutę. Mówię poważnie. Nie pozwolę temu freakowi skończyć mojej kariery. Wiem, że ta walka oznacza wielkie pieniądze. Jeśli zarówno on jak i jakaś federacja chcą tej walki, to zróbmy to.        

Cała rozmowa poniżej:

Kasjusz Życiński swój najbliższy pojedynek stoczy piątego września. Podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Łukaszem Lupą, który znany głównie jest jako turniejowy mistrz organizacji PunchDown czyli rywalizacji ”na liście”.

ROZPISKA FAME MMA 7:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk   

Zobacz także:

To będą fajerwerki! Jak typujecie?

Zwycięzca ponownie mocno przybliży się do mistrzowskiej szansy. Będzie to starcie ścisłej czołówki wagi lekkiej

Karol Bedorf ma na celowniku rywala! Zaskoczeni?

Karol Bedorf myśli nad przejściem do wagi półciężkiej. Podopieczny Piotra Bagińskiego wskazał również potencjalnego przeciwnika