MMA PLKSWNorman Parke jest niemożliwy! W perfidny sposób zażartował z szefa KSW!

Norman Parke jest niemożliwy! W perfidny sposób zażartował z szefa KSW!

Norman Parke (28-6) przed kilkoma dniami po pięcio-rundowej wojnie pokonał Marcina Wrzoska (14-6) zdobywając tymczasowy pas wagi lekkiej KSW.

Można powiedzieć, że do trzech razy sztuka, po dwóch walkach z Mateuszem Gamrotem, problemach ze zrobieniem wagi i wielu kontrowersjach Irlandczyk w końcu doczekał się swojej szansy i w pełni ją wykorzystał.

“Stormin” znany jest także z emocji, które towarzyszą mu przy jego walkach, ale też z dobrego poczucia humoru, które w pewnych przypadkach może wprowadzić nawet w zakłopotanie. Tym razem Irlandczyk za pośrednictwem fb w dosadny sposób zażartował z jednego z włodarzy KSW – Martina Lewandowskiego. Tym samym nawiązując do sytuacji z drugiego starcia z Mateuszem Gamrotem, gdy Parke nie zrobił wagi, a walka straciła miano mistrzowskiej.

“Martin Lewandowski zapłać więcej za niedowagę”

– napisał na fb Norman, ale nie to jest najciekawszą częścią tego posta, pod komentarzem Parke zamieścił zdjęcie na którym zamieścił dwa dymki w których napisał:

M: Nareszcie zrobiłeś wagę irlandzka dzi*ko

N: W końcu się udało tatusiu

Jeśli wszystko pójdzie po myśli Irlandczyka, to z pewnością zobaczymy go jeszcze w tym roku w klatce KSW. Z kim widzielibyście go w kolejnej walce? Czy niedoszła walka z Marianem Ziółkowskim wchodzi w grę? Dajcie znać w komentarzach.