MMA PLKSWNorman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim, zaczepia też jego “dziewczynę”!

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim, zaczepia też jego “dziewczynę”!

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej Federacji KSW Norman Parke (28-6-1, 1 N/C) chce głośnego rewanżu. Irlandczyk za pomocą mediów społecznościowych wyzwał do walki rewanżowej Borysa Mańkowskiego.

Parke z “Diabłem Tasmańskim” mierzył się 23 marca zeszłego roku na gali KSW 47 i wygrał tamto starcie decyzją sędziów. Później jego losy tak się potoczyły, że został tymczasowym mistrzem KSW, pokonując w walce o ten tytuł Marcina Wrzoska.

Teraz, 33-latek chce rewanżu z Polakiem, a w zaczepce znalazł się też przytyk do “dziewczyny” Borysa Mańkowskiego. Tak bowiem Parke nazywa przyjaciela “Diabła Tasmańskiego” – Mateusza Gamrota, z którym także rywalizował w klatce KSW. Ich walki odbyły się w 2017 roku. Pierwszą Parke przegrał decyzją sędziów, a rewanż zakończył się przez no-contest po nieumyśłnym faulu Polaka.

Oto, w jaki sposób do walki wyzywa Norman Parke:

“Jaka jest największa walka do zrobienia? Zamknijcie nas w klatce a my cie zabawimy nie potrzebujemy nikogo na arenie tylko PPV będzie potrzebne. Niech Borys i jego dziewczyna wiedzą że tatuś nadchodzi  #bigfights

Jaka jest największa walka do zrobienia? Zamknijcie nas w klatce a my cie zabawimy nie potrzebujemy nikogo na arenie…

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Czwartek, 9 kwietnia 2020