MMA PLPrime Show MMANikola Milanović dostał propozycję walki z Bombardierem w PRIME SHOW MMA!

Nikola Milanović dostał propozycję walki z Bombardierem w PRIME SHOW MMA!

Jak się okazuje Serigne Ousmane Dia był przymierzany do walki z Nikolą Milanoviciem. Ochroniarz FAME MMA postanowił odmówić – o czym wspomniał w rozmowie z portalem Sporty Walki.ORG. Nikola podkreśla, że jest otwarty na takie zestawienie, lecz w innej organizacji.

Bombardier

Nikola (0-1) niespodziewanie zadebiutował w klatce KSW, gdzie w walce wieczoru KSW 59 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Serb wszedł na zastępstwo za Bombardiera… kilka godzin przed walką! 42-latek przegrał pojedynek jednak zaskarbił sobie wielu fanów, którzy od tamtej pory czekają na powrót swojego ulubieńca.

Bombardiera i Nikole łączy jeden fakt. Obaj w ostatnich starciach zmierzyli się z Mariuszem Pudzianowskim. Senegalski mistrz zapasów w tym pojedynku nie wyglądał dobrze, bowiem został znokautowany już po 18-sekundach.

Nikola Milanović dostał propozycje!

Nikola Milanović w rozmowie z portalem Sporty Walki. ORG zdradził, że dostał propozycję walki z ”Bombardierem”. Do starcia mogło dojść dziewiątego lipca w Gdyni na PRIME SHOW MMA. Nikola postanowił odmówić ze względu na to, że współpracuje z FAME MMA.

Ostatecznie ”Bombardier” w drugim pojedynku w Polsce ma skrzyżować rękawice z Damianem Zduńczykiem. ”Stifler” nie boi się wyzwań – przy pierwszej edycji był zestawiany z Adamem Soroko.

Słuchajcie trenuje z Krzyśkiem Radzikowskim i trenerem naszym ”Bombą” (Marcin Bandel), który nie dawno wygrał na Brave. Trenujemy dwa/trzy razy w tygodniu. Kurczę jestem w lepszym sztosie niż byłem. Mam więcej doświadczenia w MMA niż wtedy wziąłem w ostatniej chwili walkę (…) Dostałem ostatnio propozycję z PRIME SHOW MMA żeby walczyć z Bombardierem, ale współpracuje z FAME MMA i musiałem… Odbiłem propozycję PRIME ze względu, że współpracuje z FAME MMA i wiele innych czynników się złożyło. Napisałem do Bombardiera, że jak chce walki to niech przyjdzie do FAME’u, albo niech napisze do KSW, możemy się sprawdzić.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Tsarukyan zapowiada nokaut w walce z Gamrotem: On tylko pierwszą walkę miał mocną! Widzieliście?

Pewności siebie nie można mu odmówić. Arman Tsarukyan (18-2) w rozmowie z MMA News wypowiedział się o nadchodzącej walce z Mateuszem Gamrotem (20-1). Reprezentant Armenii zapowiada nokaut, a ponadto zapewnia, że ”Gamer” tylko w debiucie miał trudną walkę. Do ich starcia dojdzie dwudziestego piątego czerwca w Las Vegas.

Alberto chętny na walkę z Piotrem Szeligą! Raper podważa umiejętności “Szeliego”! Co wy na to?

Alberto Simao na kanale ”Ebe Ebe” odpowiadał na pytania widzów. Popularny raper nie pierwszy raz wypowiedział się o potencjalnym starciu z Piotrem Szeligą. Alberto zapewnia, że jest chętny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis