MMA PLKSWKolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Bajor

34-latek miał zawalczyć dwudziestego maja na gali Ares FC 6 w Paryżu. Rywalem byłby mocny prospekt – Aleksandr Maslov (9-1). Ostatecznie Rosjanin doznał kontuzji i nie znaleziono zastępstwa.

Wojownik z Rzeszowa po niespodziewanej przegranej z Oli Thompsonem odnotował trzy zwycięstwa z rzędu. Bajor przed czasem odprawił Tassilo Lahra, Ednaldo Oliveire i Bartosza Szewczyka. Szymon w ostatnim pojedynku sięgnął po tymczasowy pas FEN w wadze ciężkiej.

Paweł Jóźwiak komentuje!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że zakończył mu się kontrakt w organizacji Fight Exclusive Night.

‼️Mam do Was ważne pytanie. Już 7 miesięcy minęło od momentu zdobycia przeze mnie pasa kategorii ciężkiej  FightExclusiveNight 👑 Niestety nie miałem okazji go bronić ani unifikować nie z mojej winy. W tym czasie ćwiczyłem intensywnie jak nigdy wcześniej  Właśnie dzisiaj mija mój kontrakt z FEN. Zostałem wolnym zawodnikiem 🚀 W związku z tym, chciałem zadać Wam pytanie.❓ W jakiej organizacji chcielibyście oglądać moje kolejne walki? Może ponownie FEN? A może KSW, Babilon MMA, MMA ATTACK, UFC, Bellator MMA, ONE Championship , PFL MMA , ARES Fighting Championship? Będę wdzięczny jeśli odpowiesz na to pytanie i oznaczysz organizację, która Twoim zdaniem będzie najbardziej odpowiednia 👊

🇵🇱 PL / 🇬🇧 EN‼️Mam do Was ważne pytanie.Już 7 miesięcy minęło od momentu zdobycia przeze mnie pasa kategorii ciężkiej…

Posted by Szymon Bajor on Friday, July 1, 2022

Niewykluczone, że Bajorem będzie zainteresowana największa organizacja w naszym kraju. Trzeba przyznać, że w wadze ciężkiej KSW byłoby mocne poruszenie. Ostatnio Ricardo Prasel, Daniel Omielańczuk, Filip Stawowy, Michal Martinek, a teraz doświadczony Bajor? Warto zaznaczyć, że Szymon tym samym wróciłby do organizacji KSW, gdzie w przeszłości stoczył trzy pojedynki.

Paweł Jóźwiak na twitterze skomentował całą sytuację.

Pożyjemy zobaczymy. Kontrakt rzeczywiście się skończył,zawodnik dostał propozycję nowego,piłka po jego stronie.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Niedoszły rywal Pudziana chętnie zastąpi Reda! Zaskoczeni?

Spore zaskoczenie! Jak widać nie brakuje chętnych, aby zastąpić Ernesta ”Reda” Ivandę, który miał dziewiątego lipca zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Były prezenter trafił do szpitala, więc jego start jest niemożliwy. W tym momencie freakowa organizacja pracuje nad nowym przeciwnikiem Piotra Kaluskiego. Niewykluczone, że poznamy go w poniedziałek podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2.

PRIME SHOW MMA 2: Bagieta prezentuje walkę z cieniem! Czy to wystarczy na wygraną w debiucie?

To nowa gwiazda freak fightów w Polsce? Tego nie można wykluczyć! Kibice szybko pokochali postać ”Bagiety”, który już dziewiątego lipca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Podczas PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni zmierzy się z Janem ”Pacio” Pateckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis