MMA PLNajnowszeCiekawostkiNiepowodzeniami zawstydził Syzyfa, ale walczy dalej! Daro Lew powraca! Wystąpi na High League 6!

Niepowodzeniami zawstydził Syzyfa, ale walczy dalej! Daro Lew powraca! Wystąpi na High League 6!

Co prawda w klatce ciągle przegrywa, ale czy to ma jakieś większe znaczenie? Kibice i tak go uwielbiają, a dla wielu jest po prostu najlepszym zawodnikiem bez serii zwycięstw w historii. Daro Lew powraca! Dariusz Kaźmierczuk wystąpi na gali High League 6 w Katowicach!

Daro Lew wystąpi na High League 6

Powrót do klatki króla dżungli i wiecznie młodego zawodnika sportów walki został już oficjalnie ogłoszony przez organizację High League!

Daro Lew wystąpi na High League 6!

“ŁAAAA

Daro Lew nareszcie w HIGH League

Prosto z Londynu do katowickiego Spodka przyleci najgroźniejszy lew w Europie…

Darek długo musiał czekać na debiut w HIGH League. Kto tym razem będzie w strachu?

HIGH League 6. 18 marca. Spodek, Katowice. Bilety na Eventim”

Rywal Daro Lwa póki co nie jest znany, ale z tego co słyszeliśmy wśród lwów, to przywódca stada stanie przed poważnym wyzwaniem.

Daro Lew będzie miał szansę przełamać serię pięciu porażek z rzędu i jedenastu w dwunastu ostatnich walkach. Ostatni raz, kiedy oglądaliśmy go w klatce, przegrał w walce w K-1 z raperem Filipkiem, choć wcześniej zapowiadał, że to Filipek będzie zawstydzony przez niego w klatce.

Dla Dariusza Kaźmierczuka będzie to debiut w klatce High League.

Zobacz także:

Sławomir Peszko zawalczy w FAME MMA? Piłkarz zabiera głos!

FAME MMA 17 przysporzyło nam emocji co nie miara. Fenomenalne walki, spektakularny nokaut, czy intrygujące debiuty to nie wszystko co nam miała do zaoferowania siedemnasta odsłona największej federacji freak-fight w Europie. Podczas studia, przed oficjalnym rozpoczęciem gali odbyło się studio, w którym zagościł między innymi Sławomir Peszko.

Mariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mirosław Okniński za pośrednictwem swojego Instragrama poinformował o kolejnym starciu swojego podopiecznego, Kamila Mindy (8-4). Nadmienić trzeba, że jego rywalem ma być…Mariusz Wach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis