MMA PLNajnowszeProfessional Fighters LeagueNiepokonana mistrzyni PFL Kayla Harrison dostała zaskakujący rewanż

Niepokonana mistrzyni PFL Kayla Harrison dostała zaskakujący rewanż

Niepokonana w zawodowych startach mistrzyni PFL Kayla Harrison dostała nieoczekiwany rewanż. Tym samym spełni się jej życzenie o chęci stoczenia kolejnej zawodowej walki jeszcze przed końcem roku.

Kayla Harrison dostała zaskakujący rewanż
Foto: Twitter/ Kayla Harrison

Kayla Harrison to aktualna mistrzyni wagi lekkiej dywizji kobiet organizacji Professional Fighters League. Jednak, co ciekawe, swoją kolejną walkę stoczy dla organizacji Titan FC.

Niepokonana mistrzyni PFL Kayla Harrison dostała zaskakujący rewanż

Harrison wystąpi 17 grudnia na gali Titan FC 66 w Miami. Jej rywalką będzie Jozette Cotton, z którą rywalizowała dwa lata temu.

Obie zawodniczki w sierpniu 2018 roku walczyły na gali PFL 6. Wówczas lepsza okazała się Harrison, która wygrała przez TKO w trzeciej rundzie. Było to jej drugie zawodowe starcie.

Teraz, 30-letnia Amerykanka robi wszystko, by rok 2020 nie poszedł na marne w kontekście jej kariery. Harrison dopiero w listopadzie stoczyła pierwszą walkę w tym roku. Na Invicta FC 43 znokautowała w drugiej rundzie Courtney King.

Jej najbliższa rywalka Jozette Cotton nie walczyła zawodowo od czasu wspominanej rywalizacji z Harrison na PFL 3.

Zobacz także:

Rachael Ostovich zwolniona z UFC! Przegrała trzy walki z rzędu…

Rachael Ostovich zwolniona z UFC! Zawodniczka występująca w kategorii muszej przegrała swoje trzy ostatnie walki. Teraz jest otwarta na propozycje z innych organizacji.

Hughie Fury o walce z Wachem: Z takim rywalem nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd!

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanej gali bokserskiej w Londynie. W ringu zamelduje się nasz czołowy ciężki Mariusz Wach (36-6, 19 KO), którego czeka duże wyzwanie. ”Wiking” zmierzy się z zawodnikiem publiczności Hughie Furym (24-3, 14 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis