Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBellatorYoel Romero w KSW? Bellator i PFL odmawiają, otwiera się szansa dla polskiego giganta?

Yoel Romero w KSW? Bellator i PFL odmawiają, otwiera się szansa dla polskiego giganta?

Yoel Romero w KSW?

Yoel Romero w KSW
Foto: Twitter/ Yoel Romero

Po tym, jak Kubańczyka niespodziewanie zwolniono z organizacji UFC, ten zaczął szukać nowego pracodawcy. Dwie największe po UFC amerykańskie organizacje MMA odmówiły zainteresowania 43-latkiem.

Czy to oznacza większą szansę na angaż Romero przez polskiego giganta – Federację KSW?

Yoel Romero w KSW? Bellator i PFL odmawiają, otwiera się szansa dla polskiego giganta?

43-latek przegrał trzy ostatnie walki, a także cztery w ostatnich pięciu walkach. Warto zaznaczyć, że przegrywał z absolutną czołówką dywizji średniej na świecie – Israelem Adesanyą, Paulo Costą i Robertem Whittakerem (dwukrotnie).

Jego zwolnienie z UFC było zaskakujące dla całego świata mieszanych sztuk walki. Gdzie teraz Kubańczyk znajdzie swój “nowy dom”?

Usługami 43-letniego “Żołnierza Boga” nie są zainteresowane dwie największe po UFC amerykańskie organizacje – Bellator MMA i Professional League Fighters. Informację o tym podał dziennikarz ESPN Ariel Helwani, a przytoczył ja Jed I. Goodman:

Skoro nie Bellator MMA i nie PFL, to może KSW? Czy chcielibyście zobaczyć walkę Kubańczyka z aktualnym mistrzem wagi średniej KSW Mamedem Khalidovem?

Czy według Was KSW stara się o angaż Yoela Romero i Kubańczyk faktycznie może zasilić szeregi największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki?

Zobacz także:

Dana White o boksie: To właśnie pokazuje, w jakim miejscu jest teraz pięściarstwo

Szef UFC, Dana White bardzo krytycznie wypowiedział się o współczesnym boksie. Prezes największej organizacji MMA na świecie krótko skwitował ogłoszoną walkę między legendarnym Floydem Mayweatherem Juniorem a gwiazdą YouTube Loganem Paulem.

Rachael Ostovich zwolniona z UFC! Przegrała trzy walki z rzędu…

Rachael Ostovich zwolniona z UFC! Zawodniczka występująca w kategorii muszej przegrała swoje trzy ostatnie walki. Teraz jest otwarta na propozycje z innych organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis