MMA PLNajnowszeONE ChampionshipNie żyje Victoria Lee! Zawodniczka One Championship miała 18 lat

Nie żyje Victoria Lee! Zawodniczka One Championship miała 18 lat

Mamy bardzo przykre informacje. Nie żyje młoda i jakże utalentowana zawodniczka MMA – Victoria Lee. O śmierci 18-latki poinformowała jej siostra Angela Lee.

Lee

“The Prodigy” swój zawodowy debiut odnotowała w poprzednim roku. Victoria od razu się wyróżniała i było widać, że robi naprawdę duże postępy w parterze. Victoria w lutym duszeniem zza pleców poddała Sunise Srisen, a w lipcu balachą zakończyła pojedynek z Luping Wang.

Ostatnią walkę Victoria Lee odnotowała pod koniec września. 18-latka w drugiej rundzie uderzeniami zastopowała niepokonaną przed starciem Victorię Souzę.

Nie żyje młoda wojowniczka!

Bardzo przykre informacje. Victoria Lee miała zaledwie 18-lat. Nie znamy przyczyny śmierci młodej wojowniczki.

O śmierci Victorii poinformowała jej siostra Angela Lee.

26 grudnia 2022 roku nasza rodzina przeżyła coś czego żadna rodzina nie powinna nigdy doświadczyć. Bardzo ciężko jest mi o tym mówić, nasza Victoria odeszła. Odeszła zdecydowanie zbyt wcześnie i nasza rodzina jest w rozsypce od tego momentu, bardzo za nią tęsknimy, nasza rodzina i nasze życie nigdy już nie będzie takie samo. Siostro tęsknimy za tobą wszyscy, części ciebie były w nas i gdy opuściłaś ten świat, te części pękły na kawałeczki i rozerwały nasze serca. Proszę sprawdzajcie co słychać o waszych bliskich, róbcie to często, mówcie im jak wiele dla was znaczą i przytulajcie ich, nigdy do końca nie wiemy przez co przechodzą.

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu [WIDEO] Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis