MMA PLNajnowszeKarateNie żyje mistrz Europy w karate! Sportowiec miał 41 lat

Nie żyje mistrz Europy w karate! Sportowiec miał 41 lat

Nie żyje Sergiej Uwicki, który na swoim koncie miał spore sukcesy w karate. Reprezentant Rosji był mistrzem Europy w wspomnianej formule. 41-latek wyruszył na Ukrainie jako członek ochotniczego oddziału “Sojusz”, w którym pojawiło się ponad 100 znanych sportowców.

Uwicki

Sergiej był wielokrotnym medalistą mistrzostw Rosji. Tak jak pisaliśmy wyżej został nawet mistrzem Europy (srebrny medal w 2010 roku). Uwicki w ostatnim czasie pełnił funkcję sekretarza generalnego Rosyjskiej Federacji Kyokushin.

Federacja Kyokushin Rosji składa najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Siergieja oraz wszystkim, którzy mieli szczęście poznać tę błyskotliwą osobę. Spoczywaj w pokoju. Zawsze będziemy cię pamiętać – napisała w oświadczeniu federacja.

Był właścicielem jednego z najpotężniejszych niskich kopnięć we współczesnym kyokushin. Był zawodnikiem należącym do elitarnego rosyjskiego zespołu sztuk walki w całej swojej karierze – napisano na portalu superkarate.ru

Rosjanin zginął w Donbasie.

https://twitter.com/Luca04223095/status/1620755508197228544

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis