MMA PLNajnowszeCiekawostkiMarcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości

“Tybur” swoją kolejną walkę stoczy w najbliższą sobotę na gali UFC Fight Night 218. Rywalem Polaka będzie Blagoy Ivanov.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości?

Polak na kilka dni przed imprezą rozmawiał na dniu medialnym z przedstawicielami prasy i mediów. Tam odniósł się do ogłoszonej wreszcie walki Jona Jonesa w królewskiej dywizji wagowej.

“Bones” już 4 marca na UFC 285 zmierzy się z Cirylem Gane w walce o pełnoprawne mistrzostwo wagi ciężkiej. Polak nie ukrywa natomiast, że w przyszłości chciałby rzucić wyzwanie Amerykaninowi:

“Świetnie jest mieć go w naszej kategorii. To wielka gwiazda, prawdopodobnie najlepszy zawodnik w historii. Jestem szczęśliwy z faktu, że walczy w tej samej kategorii wagowej co ja i fajnie byłoby rzucić mu kiedyś wyzwanie.”

A czy Waszym zdaniem możliwa jest kiedykolwiek walka Jones vs Tybura?

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis