MMA PLMMANie żyje 33-letni zawodnik MMA! Powodem… zatruty arbuz!

Nie żyje 33-letni zawodnik MMA! Powodem… zatruty arbuz!

Mamy przykre informacje! Nie żyje zaledwie 33-letni zawodnik MMA – Aleksander Pisariew. Rosjanin został znaleziony martwy w swoim moskiewskim domu 30 października. Powód? Najprawdopodobniej zatruty arbuz. Aktualnie żona zawodnika MMA przebywa w szpitalu.

Pisariew

33-latek swój zawodowy debiut w mieszanych sztukach walki odnotował w 2015 roku. Pisariew toczył pojedynki w organizacji ACB (wtedy jeszcze pod taką nazwą), Fight Nights Global oraz RCC.

Aleksander ostatnią zawodową walkę odnotował w lutym 2020 roku, gdy wystąpił na gali RCC: ”Road to the PFL” w Ekaterinburgu.  Pisariew w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Maksima Usoyana.

Nie żyje zawodnik MMA!

To jest wstrząsająca wiadomość. Nie żyje 33 letni zawodnik MMA – Aleksander Pisariew. Życia Pisariewa nie udało się uratować. Jego żona zaś przebywa w szpitalu. Powodem miał być zatruty arbuz.

Śledczy przy udziale specjalisty z zakresu medycyny sądowej – przeprowadzają dodatkową inspekcję miejsca, konfiskując przedmioty istotne dla śledztwa i planując kryminalistyczne badanie chemiczne – oświadczenie służb.

Również głos w całej sprawie zabrał ojciec zawodnika MMA – Igor Władimirowicz.

Zajrzałem do pokoju… Aleksander i jego żona spali. Podszedłem bliżej i wtedy zdałem sobie sprawę, że mój syn już nie oddycha.

Zobacz także:

Gwiazda FAME MMA zdradza ile wydał pieniędzy na przygotowania do walki! To duża kwota!  Widzieliście?

Mateusz Trąbka bohater sobotniego main eventu FAME MMA 16 wyjawił ile wydał pieniędzy na przygotowania do starcia w debiucie. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę duża kwota. ”Tromba” w Gliwicach skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Marcinem Dubielem.

“Sequento” na HIGH League 5! Gwiazda Warsaw Shore i TikToka zadebiutuje w MMA! Co wy na to?

Znakiem firmowym “Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Możemy być pewni, że podczas konferencji i programów z jego udziałem tanecznych momentów nie zabraknie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis