Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMANie żyje 21-letnia zawodniczka MMA! Już niebawem miała spełnić marzenie!

Nie żyje 21-letnia zawodniczka MMA! Już niebawem miała spełnić marzenie!

To jest niestety kolejna smutna wiadomość. Tym razem zza oceanu. 21-letnia Shalie Lipp zginęła w wypadku samochodowym.

Lipp

Młoda zawodniczka od zawsze była wysportowana. W przeszłości trenowała lekkoatletykę oraz gimnastykę. Teraz miała spełnić wielkie marzenie, bowiem ciężko przygotowywała się do walki w o pas.

Do tragedii doszło na trzynaście dni przed galą Ignite No Mercy 11, na której miała wystąpić reprezentantka Stanów Zjednoczonych. Lipp skrzyżowałaby wtedy rękawice z Wendy Anundson o mistrzowski pas kategorii muszej.

Shalie Lipp do walki przygotowywała się w Tajlandii – o czym informowała choćby w mediach społecznościowych.

Tragiczny wypadek!

Shalie Lipp zginęła w niedzielę rano w makabrycznym wypadku na autostradzie I-94 do Minnesoty. 21-latka była pasażerką Chevroleta Malibu, który zderzył się z Jeepem Cherokee. Policja poinformowała, że wszyscy z wyjątkiem Lipp mieli zapięte pasy bezpieczeństwa – nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Zdruzgotany tą sytuacją jest trener 21-latki Eric Sweeney.

Moje serce rozpadło się na milion kawałków. Byłaś jedyną osobą, jaką znałem, pragnącą stale sięgać po doskonałość. Nigdy Cię nie zapomnę i nie mieści mi się w głowie, że nie zobaczę Cię w tym tygodniu, ani nigdy… Bycie Twoim przyjacielem zmieni mnie na całe życie. Już zmieniło. Dziękuję Ci za wszystkie te chwile, dyskusje, uśmiechy, łzy i emocje pomiędzy. Zapamiętam je na zawsze. Jestem za nie wdzięczny.

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis