MMA PLNajnowszeKSWTo już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO]

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO]

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

Pudzianowski

Mariusz w najbliższym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po szybkiej przegranej z Mamedem Khalidovem. 46-latek wystąpi na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się już trzeciego czerwca. Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Arturem ”Szpilą” Szpilką.

W main evencie zobaczymy trylogię pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. W co-main evencie zaś starcie dwóch mistrzów – Marian Ziółkowski podejmie Salahdine’a Parnasse.

Tak wyglądała druga zawodowa walka Pudziana!

Wracamy pamięcią do maja 2010 roku. Właśnie wtedy Mariusz Pudzianowski odnotował swój drugi zawodowy pojedynek. Miało to miejsce na gali KSW 13, gdzie wojownik z Białej Rawskiej stanął przed dużym wyzwaniem, bowiem jego przeciwnikiem był już doświadczony zawodnik MMA – Yusuke Kawaguchi.

W tamtym momencie reprezentant Japonii mógł pochwalić się rekordem 11 zwycięstw i tylko jednej przegranej. Kawaguchi pokazał charakter i postawił twarde warunki Pudzianowskiemu. Polak zaskoczył, ponieważ wytrzymał cały dystans czyli na tamten moment dwie rundy i wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Organizacja KSW postanowiła na YouTubie opublikować wspomniane starcie. Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Legendarny Machida daje radę ludziom, którzy posiadają problemy: Trzeba ćwiczyć umysł! Widzieliście?

Jak widać legendarny Lyoto Machida (26-12) chce pomóc ludziom/fanom, którzy przeżywają ciężkie chwile w swoim życiu. Brazylijczyk postanowił zaapelować w mediach społecznościowych do swoich widzów/kibiców. 44-latek zapewnia, że trzeba ćwiczyć swój umysł.

Ostra wymiana zdań Bratana z Nowaczkiewiczem: Zacząłeś kombinować i uciekać! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocniejszej wymiany zdań pomiędzy Josefem Bratanem, a Jakubem Nowaczkiewiczem. Do ich starcia dojdzie siedemnastego czerwca na gali High League 7 w Krakowie. Będzie to jeden z głównych extra fightów. Bratan uważa, że jego przeciwnik kombinował i uciekał przed takim potencjalnym starciem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Nowaczkiewicza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis