MMA PLNajnowszeBoksEddie Hearn zabiera głos po wielkim sukcesie Różańskiego: Byłem zdziwiony wynikiem!

Eddie Hearn zabiera głos po wielkim sukcesie Różańskiego: Byłem zdziwiony wynikiem!

Eddie Hearn potężny promotor zabrał głos po sobotniej hitowej gali boksu w Rzeszowie. Na karcie zobaczyliśmy aż trzy walki o tytuł. W main evencie Łukasz Różański (15-0, 14 KO) doczekał się walki o tytuł mistrza świata.

boks

Polak już w pierwszej odsłonie zdemolował niepokonanego dotąd Alena Babicia (11-1, 10 KO). Chorwat kompletnie był zaskoczony dyspozycją i planem naszego reprezentanta. Dotychczas to on napierał i wchodził w szaleńcze wymiany. Tutaj było tak w wykonaniu naszego reprezentanta. Tym samym Różański sięgnął po tytuł WBC w kategorii bridger.

Łukasz Różański już czternastego maja pozna swojego następnego przeciwnika. O tytuł WBC w kategorii bridger zawalczy zwycięzca walki Ryad Merhy (31-1, 26 KO) vs Kevin Lerena (28-2, 14 KO). 

Eddie Hearn komentuje!

Promotor boksu zabrał głos po sobotniej walce Łukasza Różańskiego z Alenem Babiciem. Eddie Hearn dalej ma nadzieje, że Chorwat jeszcze będzie w stanie zaskoczyć.

Kiedy dowiedziałem się o tym, że Babic został znokautowany, było mi przykro. Bardzo go lubię, on ma charyzmę i duże serce do walki. Jestem przekonany, że on wróci i zrobi to odpowiednim stylu. Trzymam kciuki, aby Babic szybko się pozbierał. Byłem zdziwiony wynikiem, ale taki jest boks. Babic to wojownik, na pewno się nie podda. Na galach Matchroom zawsze będzie mile widziany

Zobacz także:

Walka z Paczuskim na KSW Colosseum 2 nie będzie ostatnią! Michał Materla z nowym kontraktem! Co wy na to?

Michał Materla, były mistrz wagi średniej i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW.

High League zrobi Grand Prix z udziałem legend! Same gwiazdy w turnieju! Widzieliście?

Freakowa organizacja High League idzie dalej w rozwijaniu swojego brandu i na najbliższej gali zrobi Grad Prix z udziałem freakowych legend! W turnieju mają wziąć udział same gwiazdy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis